Hagyatéki ügyintéző

  • Cég neve

    HSSC Szolgáltató Központ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1133 Budapest, Pozsonyi út

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Levelezések lebonyolítása külső partnerekkel, beérkező megkeresések megválaszolása, adatrögzítési, adategyeztetési feladatok ellátása.
  • Az állam által örökölt vagyonelemek nyilvántartásba történő beléptetésének, kiléptetésének kezdeményezése, ehhez kapcsolódóan excel táblázat készítése, a kapcsolódó szükséges eljárások kezdeményezése társosztályoknál vagy más szervezeteknél, dokumentumok kitöltése, összeállítása.
  • A beléptetési folyamat nyomon követése, a beléptetéshez szükséges intézkedések kezdeményezése. A vagyonnyilvántartásba beléptetett vagyonelemek kezelésének átadásához szükséges ügyintézés ellátása, táblázatok kezelése.
  • Hagyatéki követelések érvényesítésével, hagyatéki tartozások kifizetésével kapcsolatos adminisztratív és pénzügyi előkészítő feladatok ellátása, excel táblázatok vezetése, a kapcsolódó dokumentáció összeállítása.
  • Hagyatéki iratanyagok feltöltése.
  • Számlák, illetve fizetési kötelezettségek utalványozása, valamint azzal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.
  • Beérkező levelek, iratok, bizonylatok, számlák iktatórendszerben történő rögzítése.
  • Belső ügyviteli és kiegészítő pénzügyi rendszer kezelése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete (Excel, Word, Outlook),
  • Minőségi önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Felelősségteljes, problémamegoldó hozzáállás

Előnyt jelent

  • Közigazgatási felsőfokú végzettség /Gazdasági végzettség
  • Gazdasági vagy államigazgatási irodai tevékenységben szerzett munkatapasztalat
  • Hagyatéki adminisztrációs jártasság
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt 3 hónap próbaidővel
  • Felelősségteljes pozíciót
  • Béren kívüli juttatást (próbaidő után)
  • Teljesítményösztönző bónuszt

Céginformáció

A HSSC Kft. fő feladata magas színvonalú pénzügyi, számviteli, kontrolling és HR elszámolási szolgáltatások nyújtása többségi állami tulajdonú társaságok részére.

Kérjük, küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát, amelyben szerepel a bruttó bérigénye a HSSC Kft. részére kizárólag a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.
Tájékoztatjuk, hogy pályázatra történő jelentkezésével Ön hozzájárul ahhoz, hogy az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011.évi CXII. törvény 5. § (1) bekezdés a) pontja, valamint az Európai Unió Általános Adatvédelmi Rendelete - GDPR - az európai Parlament és a Tanács (EU) 2016/679. sz. rendelet 6. cikk (1) bekezdés a) pontjának értelmében - személyes adatait, valamint a beküldött, személyes adatokat tartalmazó dokumentumokat a pályázati eljárásban megismerhessék és kezeljék.