Gyorsszolgálati villanyszerelő-karbantartó

  • Cég neve

    UNI-FM Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest VIII. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • létesítmények teljeskörű üzemeltetése;
  • éves karbantartások -- terv szerinti -- elvégzése;
  • épület rendszerek felügyelete, hibajavítások, kisebb beruházások;
  • szakági alvállalkozókkal való együttműködés és felügyeletük ellátása;
  • együttműködés más szakági karbantartó kollégával;
  • gyorsszolgálati hibaelhárítás normál munkaidőben,
    valamint – szükség szerint– (0-24 órás), ügyeleti rend alapján;
  • a munkavégzéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok, munkalapok töltése, hibajegyek kezelése.

Elvárások

  • villanyszerelő szakképesítés;
  • szakmai gyakorlat;
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés;
  • megbízhatóság;
  • erkölcsi bizonyítvány;
  • jogosítvány.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony;
  • pontos, kiszámítható bérfizetési morál;
  • versenyképes fizetés;
  • cafeteria juttatás;
  • vidéki bejárási támogatás;
  • teljesítményalapú bónusz;
  • stabil, megbízható cégcsoporti háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportnál;
  • sportolási lehetőség a cég telephelyén;
  • csapatépítő rendezvényeken való részvétel;
  • céges mobiltelefon;
  • céges autó használata az ügyeleti idő alatt.

Munkavégzés helye: Budapest (Bp. VIII. kerületben van a szolgálati telephely)

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

Az UNI-FM Kft. új munkatársakat keres Gyorsszolgálati villanyszerelő-karbantartó munkakör betöltésére.

Cégünk, több mint 120 alkalmazottal és stabil gazdasági háttérrel rendelkező magyar vállalkozás, mely közel 20 éve működik, mint a LATEREX cégcsoport létesítmény-üzemeltetési leányvállalata.

Pozíció részletei:
Budapesti munkavégzési hely, napi 8 órás, fix munkaidő (hétköznaponként 7.00- 16.00 között) és ügyeleti rend szerinti, készenléti (0-24 órás) beosztás.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a” Jelentkezem” gombra való kattintással lehet.