Gyorsnyomdai ügyfélkiszolgáló

  • Cég neve

    COPYGURU Kft.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bruttó 430e - 470e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Aktuálisan betölthető pozícióink munkarendje heti 4 munkanap, A | B | C heti beosztásban.

• Ügyfelek fogadása, udvarias kiszolgálása, szükség esetén segítségnyújtás a szolgáltatásokkal kapcsolatban
• Szolgáltatások elsajátítása
• Megrendelések felvétele, elkészítése
• Kasszakezelés, számlázás, árajánlat készítés
• Együttműködés a kollégákkal és a boltvezetővel

Elvárások

• Szeretnél egy pörgős és támogató csapat tagja lenni
• Érdekel a fénymásolás, nyomtatás, kötészet és az ezekhez kapcsolódó szolgáltatások
• Már van érettségid és hosszútávra keresel munkát
• Jól kommunikálsz, szeretsz és tudsz is emberekkel foglalkozni
• Magabiztosan boldogulsz a számok világában (például árajánlatkészítésnél)

Előnyt jelent

• Ügyfélközpontú hozzáállás
• Kasszakezelési tapasztalat
• Legalább alapszintű angol tudás

És előny, de nem elvárás hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

• Egyénre szabott két hetes oktatást a próbaidő alatt
• Fizetésemelést a 2., 6. és 12. hónapban
• Jogtisztán bejelentett bér
• Biztos, versenyképes fizetést
• Szabad és fizetett ünnepnapokat
• Utazási támogatást Budapest közigazgatási határáig
• Hosszútávú munkalehetőséget
• Fejlődési és előrelépési lehetőséget
• Munkaruhát
• Változatos céges programokat, csapatépítő napokat
• Rendszeres visszajelzési lehetőséget a vezetőségnek

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A COPYGURU Kft. 2005 óta áll ügyfelei rendelkezésére jelenleg Budapest 7 pontján. Nevünkben a GURU szó, összefoglalja filozófiánkat: mesterei vagyunk a szakmának.

Olyan emberek jelentkezését várjuk, akik tudják mit jelent az ügyfélorintáltság, tudnak kommunikálni, nem riadnak vissza az egyéni munkától, de csapatban is megállják helyüket. Akik igyekeznek proaktívak lenni és munkatempójuk feltudja venni az aktuális helyzet ritmusát.

Amennyiben ezek alapján magadra ismersz és nem mellesleg érdekel az egyedi késztermékek gyártása, foglalkoztat a digitális nyomda világa és nem riadsz vissza határidős munkáktól sem, miközben szívesen foglalkozol ügyfelekkel - akár monoton, akár kihívást jelentő speciális kérésről van szó - jelentkezz hozzánk!

Hogyan zajlik a kiválasztási folyamatunk?

1. Küldd el az önéletrajzod – ha kiválasztásra kerültél, hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot.
2. Személyes interjú – egy előzetesen egyeztetett időpontban várunk egy személyes beszélgetésre. A célunk, hogy egy kerek képet kapj a pozícióról és a cégről. Az interjú után mindig adunk visszajelzést.
3. Próbanapok – Három próbanapon keresztül betekintést nyerhetsz, hogyan is zajlanak a mindennapok a Copyguru falai közt. A próbanapokat a harmadik nap végén fizetjük ki.
4. Oktatás –Egy 10 napos tanulási folyamat során oktatónk irányításával elsajátíthatod azt a tudást, amivel már magabiztosan állhatsz majd pultjaink egyike mögött! Természetesen az oktatási időszak is kifizetésre kerül.

Bővebb információt a pozícióról és a felvételi menetéről, itt találsz:

Jelentkezni fényképes önéletrajz csatolásával lehetséges.