Gyorséttermi pultos

  • Cég neve

    Febi 2020 Kft.

  • Munkavégzés helye

    1077 Budapest, Király utca

  • Fizetés

    Nettó 380e - 440e Ft havi bér Nettó 20e Ft havi bónusz

    • Teljes munkaidő
    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Budapest, VII. kerület, Király utcában található HWF csirkeszárnyazó gyors étterem keresi új pultos kollégáját. Feladatok: rendelések felvétele,vendégtér rendben tartása,rendelések elkészítése,tálalása és csomagolása,kassza kezelése,konyhai feladatok segítése.

Elvárások

Minimális angol nyelvtudás,szorgalom, rugalmasság,megbízhatóság,terhelhetőség.

Előnyt jelent

Vendéglátásban szerzett tapasztalat, nyelvtudás, kitartás, szorgalom.

Amit kínálunk

Rugalmas beosztás, tehát akár iskola mellett is végezhető. Teljes és részmunkaidős jelentkezőket is várunk.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Fiatalos, baráti, jókedvű légkör. Magyarország első csirkeszárnyazója, autentikus amerikai ízvilág.