Gyorséttermi kiszolgáló személy

  • Cég neve

    Arany Hóvirág Kft.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Londoni körút 3.

  • Fizetés

    Nettó 240e - 350e Ft havi bér Mozgóbér Jutalék Bónusz Prémium

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Vendég kiszolgálás, pénztárgép kezelés, pult takarítás.

Elvárások

Aki szereti a pörgős munkahelyet, továbbá megbízható-, következetes munkavégzésre képes, saját munkájára igényes, csapat tudatos munkatársat keresünk!

Amit kínálunk

Hosszútávú, rugalmas munkaidő, stabil munkahely, kényelmes munkakörülmény.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Több mint 10 éve működő gyorséttermi egység, melyet a Szeged Árkád nyitása óta működik.