Gyorsétteremvezető helyettes (Burger King)

  • Cég neve

    SSP Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A vezető minden napi munkájának támogatása
  • A napi feladatok szervezése, irányítása
  • A személyzet munkájának szervezése
  • A munkatársak oktatása és motiválása
  • Pénz és készletkontroll
  • Az étterem működtetésével kapcsolatos adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Minimum 2-3 év hasonló munkakörben, gyorsétteremben szerzett releváns tapasztalat;
  • BMT vizsga
  • legalább középfokú vendéglátóipari végzettség;
  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat előny;
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás (min. középfok, szóban, írásban egyaránt);
  • jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség;
  • proaktív személyiség;
  • tiszta erkölcsi háttér;
  • dinamikus személyiség, terhelhető, rugalmas és csapatjátékos egyéniség

Előnyt jelent

Jó teherbírású, rugalmas, több feladatot egyidejűleg jól kezelő vezetőt keresünk, akit tud csapatot irányítani, következetes a szabályok betartatásában, és a minőségi standardok biztosításában.

Amit kínálunk

  • hosszútávú, stabil munkahely,
  • kiemelkedő jövedelem,
  • fiatalos, összetartó csapat,
  • rugalmas beosztás
  • nemzetközi munkakörnyezet;
  • étkezés biztosítása,
  • utazási támogatás,
  • jó hangulatú, pozitív légkör.

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet
  • Ingyen reggeli
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szívesen dogoznál egy egyedülálló és különleges környezetben? Szereted a pörgést vagy csak felfrissítenéd az angol tudásod?
Az SSP Hungary Kft., mely a legnagyobb, vendéglátó egységeket üzemeltető cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk jelentkezését.