Gyors belépési lehetőséggel Összeszerelői munka! Teljes fizetés kevesebb munkával!

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Csongrád

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Trenkwalder
Érdekel a gyári munka világa és szeretnéd magad kipróbálni Összeszerelőként?

JELENTKEZZ MOST ÉS CSATLAKOZZ AKÁR JÖVŐ HÉTEN!

Ingyenes céges járatok elérhetőek: Orosháza, Nagyszénás, Gádoros, Eperjes, Fábiánsebestyén, Szentes vonalon és Hódmezővásárhely, Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes vonalon

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyártáshoz szükséges eszközök és alkatrészek előkészítése
  • Összeszerelési, összeillesztési és egyéb szerelési feladatok elvégzése
  • Kész termékek csomagolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 2 műszak vállalása
  • Pontosság, megbízhatóság
  • 8 általános iskolai végzettség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés és biztos munkabér kifizetés
  • Kiemelkedő cafetéria (Br. 35.000 Ft)
  • Jelenléti bónusz (Br. 2000 Ft/nap), motivációs bónusz
  • Fizetett munkaközi szünetek
  • Délutáni műszakpótlék (30%),
  • Ingyenes céges járatok Orosháza, Nagyszénás, Gádoros, Eperjes, Fábiánsebestyén, Szentes vonalon, és Hódmezővásárhely, Mártély, Mindszent, Szegvár, Szentes vonalon
  • Útiköltség támogatás: busz (100%) és autó (30Ft/km)
  • Munkaruha biztosítása
  • Betanítás és szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern és tiszta gyártókörnyezet
  • Csongrádi munkavégzés

Érdeklődni: 06-20/256-60-60

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka