Gyógyszerhatóanyag - kimérő

  • Cég neve

    EUROAPI Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, IV. kerület

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Hormonhatású termékek kimérése export szállításra

  • Végfeldolgozóban, tisztatéri körülmények közötti munkavégzés (manipulátorban, esetenként gázálarcban)

  • Szoros együttműködés a társszervezetekkel (raktározás, üzem)

  • Adminisztratív feladatok elvégzése SAP rendszerben

  • Jegyzőkönyvek, mosogatás, raktárra szállítás, mintavételi folyamatok előkészítése

Mindezeket a feladatokat csúsztatott műszakban végezheted (egyik héten 6-14 óra között, következő héten 10-18 óra között)

Elvárások

  • Vegyipari szakmunkás vagy vegyésztechnikus (vagy más ezzel egyenértékű, például vegyészmérnök asszisztens, vegyipari gépésztechnikus) végzettség

Amit kínálunk

  • Gyógyszer alapanyag és intermedier gyártó telephelyen történő munkavégzés, szabályozott, tiszta környezetben
  • A vállalat Cafeteria szabályzata alapján bruttó 550.000 Ft/év (próbaidő alatt is)
  • Céges bónusz (átlagosan az éves bér 8%-a)
  • Éves manager szűrés és járóbeteg ellátás a Budai Egészségközpontban, amelyre 1 fizetett szabadnapot biztosítunk
  • Kedvezményes sportolási lehetőség (szauna, fitneszterem)
  • Kollektív élet-, és balesetbiztosítás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári tagság (munkáltatói hozzájárulással kiegészítve)
  • Ingyenes parkolási lehetőség
  • Irodai masszázs

Munkavégzés helye: Budapest IV, Újpest

Céginformáció

Az EUROAPI Újpesti telephelyére keressük új, lelkes és csapatjátékos munkatársunkat, aki amellett, hogy precíz és megbízható, rendelkezik középfokú vegyipari végzettséggel is.

Az EUROAPI Hungary Kft. egy egyedülálló hatóanyag-gyártó cég, a francia székhellyel rendelkező EUROAPI leányvállalata. A francia tőzsdén jegyzett önálló vállalat az API (active pharmaceutical ingredients) termelési, kereskedelmi és fejlesztési tevékenységét öt európai országban található hatóanyag-gyártó telephely bevonásával egyesíti. Az itt gyártott termékek 80 országban kerülnek értékesítésre.

Budapesti telephelyünk gyógyszerhatóanyaggyártó, amely kiváló szakértelemmel rendelkezik mind a kémiai fejlesztés mind a kémiai termelés területén. Több, mint 40 különböző alapanyag gyártása folyik itt a legmodernebb technológiákkal, 2000 óta pedig a világ első számú generikus prosztaglandin gyártója a telephely. A prosztaglandin modell kifejlesztése a telephely egyedülálló szakmai innovációja, amely a helyi szakértelem és a fejlesztések iránti elkötelezettségünk eredményeképpen jött létre.

Légy Te is részese ennek a kihívásnak!

Ha illik Rád a leírás és felkeltettük érdeklődésed, jelentkezz, hogy megismerhessünk!