Gyógyszerhatóanyag gyártó / Műszakos vegyész

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonban lévő cégcsalád tagjaként, több mint negyedszázada a gyógyszeralapanyag-gyártás meghatározó és elismert szereplője nemcsak Magyarországon, hanem a világpiacon is.

Az általuk gyártott termékeket életmentő beavatkozásoknál súlyos, gyógyíthatatlan betegségek kezelése során használják fel.

Munkád eredménye fontos az emberek számára, ha ez Téged is motivál, csatlakozz hozzájuk!

Számukra keresünk hosszútávra, a gyógyszeriparban szívesen tevékenykedő, lelkiismeretes, szakmailag fejlődni kívánó, szakmai képességeit kibontakoztatni vágyó munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Gyártások indításában és a bemérési feladatok elvégzésében
  • A hatóanyaggyártó üzemben (intermedier gyártótér, végfeldolgozó üzem) a termelési feladatok ellátásban
  • A technológiai folyamatok végrehajtásában
  • Végfeldolgozó üzemben hatóanyagok csomagolásában
  • A technológiai berendezések előírásszerű működtetésében, ellenőrzésében
  • A gyártási dokumentáció GMP előírásoknak megfelelő vezetésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen vegyipari technikusi vagy szakmunkás szakképesítésed
  • Jó, ha van tűzvédelmi szakvizsgát, de nálunk is megszerezheted
  • Vállald a műszakos munkavégzést

Amit kínálunk:

  • Tagja lehetsz egy dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú középvállalkozásnak
  • Ingyenes szakmai, nyelvi és kompetenciafejlesztést kínálunk
  • Kihasználhatod a műszakos munkavégzés előnyeit
  • Versenyképes fizetéssel várunk
  • Teljesítményértékelési és bónusz rendszerünk elismeri a jó teljesítményt
  • Hűségidő vállalása esetén további bónuszban részesülhetsz
  • Kérhetsz elhelyezést a munkásszállón
  • Támogatjuk a vidékiek bejárását
  • Cafetéria rendszer működik
  • Születésnapi és házasságkötési pótszabadságot biztosítunk
  • Gyermekek számára nyári táborozást biztosítunk
  • Temetési segéllyel támogatjuk a nehéz helyzetbe került munkavállalóinkat
  • Jó a hangulat, támogató a csapat, közösségi programjainkon (közös bográcsozás, garázsvásár, idényjellegű események) kikapcsolódhatsz - nálunk működik a kémia

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Van már legalább 1 éves termelési tapasztalatod
  • Szereztél már hasonló munkakörben tapasztalatot
  • Van targoncavezetői engedélyed
  • Nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
  • Elkötelezett vagy a gyógyszeripar iránt

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi szakember
  • Laboráns
  • Gyártás, Termelés
  • Vegyész/Vegyésztechnikus

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye és ideje:
  • Budapest IX. kerület
  • Teljes munkaidőben, határozatlan idejű munkaszerződéssel
  • Műszakos munkarendben fogsz dolgozni, folyamatos üzemben, műszakpótlék átalányt biztosítanak
  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra lehetőleg fényképes szakmai magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!