Gyógyszergyártó üzemi technológus

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Szívesen dolgoznál Magyarország egyik piacvezető generikus gyógyszeripari nagyvállalatánál? Szívesen dolgoznál egy olyan munkakörben, ahol egyszerre végezhetsz irodai feladatokat és még bepillantást is nyerhetsz a gyártási folyamatokba? Gyógyszerészként végeztél vagy természettudományos végzettséggel rendelkezel? Az angol nyelvtudásod legalább középszintű? Dinamikus, önálló, proaktív személynek tartod magadat?

Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ne habozz, jelentkezz partnerünk Gyógyszergyártó üzemi technológus pozíciójára, ahol izgalmas feladatok, rengeteg fejlődési lehetőség és egy összetartó csapat vár Téged!

Főbb feladatok, munkák:

  • Elkészíti, szükség esetén felülvizsgálja és módosítja a gyártási dokumentációt.
  • Kezdeményezi és szervezi a gyártási dokumentációk formai és tartalmi fejlesztését.
  • Elkészíti és folyamatosan aktualizálja a gyártási folyamatokra és azok ellenőrzési rendszerére vonatkozó szabályozásokat.
  • Részt vesz a készítmények validálásában.
  • A kísérleti gyártásokra programot dolgoz ki, megszervezi azokat, a végrehajtásban részt vesz és azt ellenőrzi, a vonatkozó jegyzőkönyvet elkészíti.
  • A gyártási problémák okainak feltárását szakmailag irányítja és értékeli, eltérés jelentéseket indít, kivizsgálásokat készít.
  • A munkafolyamatok és technológiák értékelésében részt vesz, fejlesztési javaslatokat készít.
  • A minőségbiztosítási rendszerek kialakításában, módosításában és fejlesztésében tevékeny szerepet vállal.
  • Hatósági inspekciókon, belső és külső (partneri) auditokon bemutatja a felelősségi körébe tartozó szakterületet és dokumentációt, intézkedési tervet készít, azt végrehajtja, vagy végrehajtatja.
  • Aktívan közreműködik az üzemi normák és receptek elkészítésében és azok kontrolljában.
  • Kockázatelemzéseket készít.
  • Változtatási eljárásokat indít és azokat koordinálja.
  • Adatszolgáltatást végez, jelentéseket, riportokat és prezentációkat készít.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gyógyszerész vagy természettudományos/mérnöki végzettség).
  • Középszintű angol nyelvtudás.
  • Magabiztos IT tudás.
  • Terhelhető, dinamikus, megbízható személyiség.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés.

Pályakezdőket is szívesen várunk, de nagyon örülünk annak is, ha van már hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalatod.

A kiválasztás során előnyként értékeljük:
  • Gyógyszeripari területen szerzett gyártási tapasztalat.
  • SAP ismeret.
  • Magabiztos Excel tudás.

Amit kínálunk:

  • Magyarország egyik piacvezető gyógyszeripari vállalatánál dolgozhatsz.
  • Partnerünk egy családbarát vállalat, támogatják az egészségmegőrzést és évente több közös programot szerveznek.
  • Partnerünknél cafeteria és 13. havi jutalom is van.
  • A pozícióban lehetőséget biztosítanak neked részleges távmunkára.
  • Partnerünk csoportos élet- és balesetbiztosításban részesíti a munkavállalóit.
  • Központi telephelyükön különféle orvosi szakrendeléseket vehetsz igénybe (többek közt fogorvos és bőrgyógyász is).
  • 2024-ben a törvényi kereteken felül 2 nap további fizetett szabadságot biztosítanak.
  • Partnerünknél számtalan sportolási szabadidős tevékenység közül válogathatsz.
  • Nyaranta Balaton parti üdülőikben töltheted a szabadságodat a családoddal.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus