GlaxoSmithKline Biologicals Kft. logo

Gyógyszergyártó technikus

  • Cég neve

    GlaxoSmithKline Biologicals Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Homoki Nagy István utca

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A GSK-nál egyesítjük a tudományt, a technológiát és a tehetséget, hogy a betegségek előtt járjunk. A világ egyik legnagyobb biofarma vállalataként naponta körülbelül 2,3 milliárd védőoltást és gyógyszereket juttatunk el a világ több mint 160 országába. A cégünk vezető szerepet tölt be többek között a légúti megbetegedések, a HIV, továbbá a fertőzések és a központi idegrendszeri betegségek gyógyításában, de kiemelt területünk a védőoltások kutatása, fejlesztése és természetesen gyártása.

Több mint 150 országban vagyunk jelen, 37 gyártóegységgel, amelyek közül az egyik vakcina telephely Magyarországon, Gödöllőn található.
A gödöllői gyár kulcsszerepet játszik a diftéria és tetanusz antigének előállításában, amelyet világszerte használnak.

Feladatok:

  • Fermentációval előállított fehérjeoldat kicsapással, ultraszűréssel végzett tisztítási lépéseinek végrehajtása
  • A tisztított oldat steril szűrése és letöltése zárt letöltő rendszerrel
  • Az automata szekvenciákkal működő gyártóberendezések kezelése
  • Mobil tartályok mozgatása, csatlakoztatások és automata tartályműveletek irányítása elektronikus kezelőpanelen
  • Gyártásközi minőség-ellenőrzési minták levétele és az előírt tesztek elvégzése és dokumentálása (számítógépes rendszerekben is)
  • Az elektronikus illetve papír alapú gyártásdokumentáció egyidejű és pontos vezetése
  • A gyártóterület tisztán tartása, a rendezett és tiszta állapot ellenőrzése

Munkarend: 12 órás nappalos műszak, reggel 6 órától este 6 óráig tartó munkavégzéssel (3 nap munkanap, 3 nap szabadnap)

Elvárások:

  • Vegyésztechnikusi végzettség VAGY gyógyszeripari munkatapasztalat, bármilyen középfokú végzettséggel
  • Műszaki ismeretek
  • Fizikai munkavégzésre való alkalmasság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Éves bónusz és éves béremelés
  • Cafeteria
  • Munkába járási támogatás (céges buszok Budapestről és környező városokból / saját autó esetén benzintámogatás)
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítási csomag
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségmegőrző szolgáltatás
  • Fizetett szülői és gondozói szabadság
  • Innovatív kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Laboros
  • Vegyész/Vegyésztechnikus