Gyógyszergyártó

  • Cég neve

    LAVET Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • A gyógyszergyártó gépek, eszközök kezelése, kiszolgálása, átszerelése
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk szakszerű, pontos, és időbeni kitöltése
  • Átszerelés és termelésindítás közben felmerülő termék-, vagy géperedetű problémák elhárítása
  • Gépek, berendezések, szerszámok tisztítása, gondozása, szükség esetén karbantarttatása, javíttatása
  • Gyártásközi ellenőrzések végzése
  • Auditokon, inspekciókon való közreműködés;
  • GMP szabályok, szabványműveleti előírások ismerete és betartása;

Elvárások

  • Középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Műszaki érdeklődésű
  • Pontos, precíz munkavégzés jellemzi
  • Hatékonyan teljesít csapatmunka során is

Előnyt jelent

  • Vegyipari, élelmiszeripari, műszaki vagy kapcsolódó társterületen szerzett releváns szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 év műszaki termelő berendezés kezelése, szerelése terén, illetve gyógyszeripari (GMP) területen szereztél tapasztalatot

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (ideértve a magasabb szintű műszakpótlékot is)
  • Alapbéren felüli juttatások (cafeteria, utazási költségtérítés, egészségbiztosítás stb..)
  • Ajánlási bónusz, ha Neked köszönhetően találjuk meg új kollégánkat
  • Változatosság és tapasztalatszerzés úgy, hogy időnként más munkakörben is kipróbálhatod magad
  • Biztonságos és hosszútávú munkalehetőség
  • Modern üzemi munkakörülmények és jó hangulatú, segítőkész csapat
  • Közösségi élmények

Céginformáció

A LAVET Gyógyszeripari Kft. a hazai és európai állatgyógyászati piac meghatározó szereplője. A társaság székhelye, K+F műhelye és gyártóüzeme a pest-megyei Kistarcsán található, ahol a saját tulajdonban álló korszerű épületkomplexum mintegy 8.500 nm alapterületen biztosít magas színvonalú körülményeket a működéshez. A LAVET Kft. a kimagasló szakmai színvonalú tudományos és üzleti tevékenysége mellett a felelős magatartás elkötelezett híve, mely filozófia a jövőben is meghatározó piaci pozíció biztosítéka.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát!