Gyógyszergyártó

  • Cég neve

    HUMAN BioPlazma Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Táncsics Mihály út 82/a.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártó üzemben termelési feladatok ellátása, az előírt technológiai és műveleti utasítások szerint
  • Nagyméretű szűrők, centrifugák használata, kezelése, nagyméretű berendezések szerelése, tisztántartása
  • pH értékek beállítása, pufferek elkészítése és kezelése
  • Folyamatirányítási rendszerek használata
  • Gyártással kapcsolatos dokumentumok folyamatos, pontos, naprakész vezetése
  • Tisztatéri munkaterület rendjének fenntartása
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megszakítás nélküli munkarend vállalása (12 órás műszakbeosztás)
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

  • Gyógyszeriparban szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelt műszakpótlékok
  • Cafeteria juttatás
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Bónuszrendszer
  • Céges buszjárat Budapestről és Kartalról
  • Munkába járás költségtérítése - bérlet 100 %, autó 45 Ft /km

Munkahelyi extrák

  • Céges busz

Céginformáció

Fő tevékenységünk emberi vérplazmaalapú készítmények előállítása és forgalmazása olyan súlyos betegségben szenvedők számára, mint a hemofília vagy az immunrendszer betegségei.
A Kedrion Biopharma vállalatainál és plazmagyűjtő központjaiban összesen 4800 munkatárs dolgozik világszerte – ebből 200 kolléga a HUMAN BioPlazma Kft. gödöllői és üllői telephelyén tevékenykedik.
Munkatársaink szakértelme révén az emberek segítő szándékát alakítjuk át életmentő készítményekké, emellett kiemelt figyelmet fordítunk az értékteremtő folyamatban részt vevő emberek és közösségek jóllétére is.

Hidakat építünk a világban:
donorok és betegek, kutatás és innováció, egészségügyi igények és megoldások között.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.