Gyógyszergyártás előkészítő

  • Cég neve

    Trenkwalder

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Bökényföldi út 116-120

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Élet- és balesetbiztosítás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Trenkwalder
Ha van tapasztalatod üzemi gépek kezelésében, akkor Te vagy a mi emberünk! Jelentkezz alábbi pozíciónkra, Budapest XVI. kerületében, 2 műszakos munkarendben!

Főbb feladatok, munkák:

  • A termelési program alapján a termeléshez szükséges alapanyagok bemérése
  • Alapanyagok előkészítése a termeléshez (pl. szitálás), külalaki ellenőrzés végzése
  • A gyártáskövető rendszer kezelése, adatok rögzítése
  • Munkakörhöz szükséges informatikai rendszerek használata
  • Gyártási dokumentáció, gépnaplók vezetése
  • Termeléshez szükséges anyagok fizikai mozgatása
  • Tisztatéri környezetben történő munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Rendelkezz középfokú végzettséggel
  • Felhasználói szinten tudd kezelni a számítógépet
  • Légy nyitott a két műszakos munkarend vállalására
  • Rendelkezz jó problémamegoldó és kommunikációs készséggel

Előny:
  • Elektromos targoncavezetői jogosítvány (ráállásos és vezető üléses)

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű szerződés
  • Fix alapbér, versenyképes bércsomag
  • Évi bruttó 540.000 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Orvosi szakrendelések biztosítása a telephelyen
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Vállalati étkezde
  • Sportolási és szabadidős lehetőségek
  • Nyaranta Balaton parti üdülők igénybevétele
  • Utazástámogatás vidéki kollégák részére
  • A délutános munkavégzésért 40%-os műszakpótlék jár

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás, Termelés vezető