Gyógyszerelő ápoló

  • Cég neve

    Olajág Otthonok

  • Munkavégzés helye

    1154 Budapest, Bánkút utca 67-69.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Olajág Otthonok Budapest 14. és 15. kerületi telephelyein lévő intézményeibe Gyógyszerellátási feladatokkal megbízott ápoló munkatársat keresünk

  • A gyógyszerellátási tevékenységgel kapcsolatos, valamennyi előírt dokumentációt szakszerűen, pontosan, olvashatóan vezeti.
  • A gondozottak orvos által elrendelt gyógyszereit beszerzi, a gyógyszerek raktározásáról gondoskodik, valamint kiosztja azokat.
  • Naprakészen vezeti a gyógyszerkészlet nyilvántartását, figyelemmel kíséri a gyógyszerek lejárati idejét.
  • Tájékoztatja a gondozottat és a gondozott hozzájárulása esetén hozzátartozóit a terápiás utasítások betartásáról, az egyes gyógyszerek szedése esetén esetlegesen felmerülő mellékhatásokról.
  • Rendszeres kapcsolatot tart a beszállító patikával.
  • A gyógyszerek pontos megrendelése, felelős őrzése, kiadása, raktározása.

Elvárások

  • Minimum szakápolói végzettség (Okj 54-55)
  • Szociális/kórházi területen szerzett szakmai tapasztalat 1-3év
  • Megbízhatóság, jó terhelhetőség
  • Igényesség önmagával és a munkájával szemben
  • Előírások pontos betartása
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Rugalmas hozzáállás
  • Egészségügyi orvosi alkalmassági, megfelelő védőoltások megléte

Amit kínálunk

  • Szociális bértábla szerinti alapbér+pótlékok, fizetési igényt kérünk az önéletrajzban megjelölni
  • Kedvezményes étkezés (230Ft az ebéd)
  • Hosszútávú, bejelentett munkaviszony egy jó hangulatú csapatban

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Orvosi felügyelet
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Parkoló

Céginformáció

Munkavégzés helye:
1154 Budapest Bánkút utca 67.-69.
1148 Budapest Vezér u. 151.

A jelentkezem gombra kattintva kérem küldje el az önéletrajzát fizetési igény megjelöléssel.