Gyógyszercsomagoló operátor

  • Cég neve

    Pharma Pack Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2045 Törökbálint, Raktárvárosi út 9.

  • Fizetés

    Bruttó 300e - 400e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Bruttó 15e - 15e Ft havi mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

Termelési csapatunk bővítéséhez gyógyszercsomagoló Operátorokat keresünk a Pharma Pack Hungary Kft.-hez Törökbálintra.

Feladatok:

  • Gyógyszerek és egészségügyi termékek csomagolása, címkézése
  • Gyártási folyamatokban való aktív részvétel
  • Minőségellenőrzés végrehajtása a gyártási folyamat során
  • Gyártási dokumentációk pontos vezetése és adminisztrációja
  • A munkaterület tisztántartása és rendezése

Elvárások

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Rugalmasság; egyelőre egy műszak, de üdvözöljük a hajlandóságot a váltott (2) műszakos munkavégzésre
  • Egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari vagy csomagolástechnikai tapasztalat
  • GMP (Good Manufacturing Practice) ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

Amit kínálunk:

  • Bruttó 300e – 400e Ft havi bér + a kihívásokkal arányban álló, kompetitív juttatási csomag
  • Akár azonnali munkakezdés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, alkalmazotti jogviszony heti 40 órában
  • Stabil vállalati háttér és kiváló munkakörülmények frissen kialakított egységünkben
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél

Munkahelyi extrák

  • Orvosi felügyelet

Céginformáció

Cég neve

Munkavégzés helye
2045 Törökbálint, Raktárvárosi út 9/B

Fizetés

Amennyiben szeretnél csatlakozni hozzánk, kérjük, küld el fényképes önéletrajzodat a megadott e-mail címre.