Gyógyszer minőségellenőrzési vezető

  • Cég neve

    Goodwill Pharma Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    6724 Szeged, Cserzy Mihály utca

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Csatlakozzon a magyarországi gyógyszeripar egyik meghatározó kereskedelmi szereplőjéhez a Goodwill Pharma Nyrt-hez!
Mi vagyunk a Szent-Györgyi Albert termékcsalád megalkotója és gyártója. A 27 éves szakmai tapasztalatunknak köszönhetően portfóliónk számos olyan termékkel bővült, amely egyedi, speciális megoldást jelent különböző egészségügyi problémákra.
Elsődleges szempont számunkra az igények minőségi, komplex kiszolgálása, melyhez elengedhetetlen az innováció és a folyamatos fejlődés. Ennek jegyében az újonnan induló és kialakítás alatt lévő gyógyszergyártási tevékenységünk fejlesztéséhez és működtetéséhez keressük új kollégánkat.

Főbb feladatok, munkák

  • Kezdetben a laboratóriumi szervezet kiépítése,
  • Laboratórium napi munkájának szakmai irányítása, szervezése és felügyelete GMP környezetben,
  • Szükséges anyagok, eszközök, műszerek biztosítása a napi hatékony munkavégzéshez,
  • Beérkező gyártási anyagok felszabadítása,
  • Gyógyszerkönyvi módszerek adaptálása, új analitikai módszerek fejlesztése, validálása,
  • Analitikai módszerek transzferfolyamatainak véghezvitele,
  • Minőségellenőrzéssel kapcsolatos eljárások, utasítások készítése,
  • Stabilitásvizsgálati protokollok, jelentések készítése,
  • Analitikai hibakivizsgálások vezetése, hibák gyökérokának feltárása, javaslattétel megszüntetésre,
  • Minőségellenőrzési oktatások megtartása,
  • Auditokon és hatósági inspekciókon való aktív részvétel,
  • Törzskönyvi adatszolgáltatással kapcsolatos feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gyógyszerész, vegyész vagy vegyészmérnök végzettség,
  • Nagy műszeres analitikai ismeret, elsősorban HPLC, IR,
  • Magabiztos szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség, határidők pontos tartása,
  • Önálló munkavégzés, döntéshozatal, csapatmunkában való együttműködés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Több éves releváns gyógyszeripari tapasztalat,
  • Analitikai módszerfejlesztésben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Egy műszakos munkarend,
  • Stabil hátterű, iparági átlag felett növekedő vállalat,
  • Szakmai fejlődési lehetőségek, képzések biztosítása,
  • Segítőkész csapat, modern irodai, üzemi és laboratóriumi környezet.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük küldje el számunkra fényképes szakmai önéletrajzát bérigény megjelölésével.