Gyógymasszőr

  • Cég neve

    SIAM CENTER PLUSZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    1056 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Főállású és részmunkaidős gyógymasszőr munkatársat keresünk belvárosi masszázs szalonba.

Elvárások

Releváns szakmai tapasztalat ( gyógymasszázs, svéd masszázs,testkezelések alapos ismerete, min.1-3 év) pontosság, precizitás, megbízhatóság, igényes megjelenés, középfokú angol nyelvtudás, csapatszellem.

Előnyt jelent

Testkezelésekben , masszázs terápiákban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, hosszú távú munkalehetőség, rugalmas beosztás, kellemes munkahelyi légkör.

Munkahelyi extrák

  • Masszázs

Fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.
A pozíció betöltéséhez szükség lesz a végzettséget igazoló dokumentumok bemutatására.