Nekem a Masszázs szalon - Topiczer Dóra EV logo

Gyógymasszőr - Nekem a Masszázs szalon

  • Cég neve

    Nekem a Masszázs szalon - Topiczer Dóra EV

  • Munkavégzés helye

    1139 Budapest, Béke tér 10-11.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Vendégek fogadása
  • Állapotfelmérés új vendégek esetén
  • Masszázs szolgáltatás nyújtása
  • Környezet igényességére törekvés

Elvárások

  • Gyógymasszőr végzettség mindenképpen szükséges
  • Kiváló kommunikációs készség, megbízhatóság
  • Csapatban való együttműködés - 5 fős csapatunkat bővítjük

Előnyt jelent

  • Masszőr pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Több fős csapatban való együttműködés
  • Angol nyelvtudás
  • Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk, betanulásod során mindenben a segítségedre leszünk!

Amit kínálunk

  • heti 2 szabadnap
  • bejelentett munkaviszony 8 órában
  • fizetett szabadság
  • fizetett pirosbetűs ünnepnapok
  • bér tapasztalat alapján
  • továbbképzési lehetőség (évente 1 kurzus költségeinek átvállalása)
  • év végi bónusz

Céginformáció

Nekem a Masszázs szalon - Béke tér
www.nekemamasszazs.hu

Minden vendégünk számára elérhetővé tenni a professzionális gyógymasszázst mint szolgáltatást. Támogatunk, odafigyelünk és értéket teremtünk!

Szalonunk Budapest egyik meghatározó masszázs szalonja. Hiszünk abban, hogy a masszázs fontos szerepet játszik a mindennapokban. Mindenki megérdemli a professzionális körülményeket és a legjobb szolgáltatást.

A vendégeink folyamatos elégedettsége mellett a masszőreinkre is odafigyelünk, számunkra fontos a jó megítélésük, megbecsülésük csapattagjaiknak. Ezáltal egy élvezhetőbb hangulatot, és jobb csapatot tudunk teremteni amiből mi is, és a vendégeink is profitálnak.

  • 13. kerület, Budapest, Béke tér
  • könnyen megközelíthető
  • modern környezet
  • professzionális felszerelés
  • kényelmes szobák
  • masszőröknek saját légtér
  • egy szuper csapat

Amennyiben úgy érzed, hogy TE vagy az akire szükségünk van, úgy küldd el jelentkezésed, illetve a csatolt önéletrajzod!