MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet logo

Gyógyfürdői eladó - Diákmunka

  • Cég neve

    MADS - Márton Áron Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Állatkerti körút 9.

  • Fizetés

    Bruttó 1 800 - 2 000 Ft/óra bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Munka típusa

    • Diákmunka
    • Részmunkaidő
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Fürdőzéshez használatos termékek értékesítése,
  • pénztárgép kezelése,
  • bolt rendben tartása,
  • egyéb ehhez kapcsolódó feladatok ellátása.

MUNKAIDŐ:
H-V 10.00-18.00-ig, heti min. 16-20 óra vállalásával

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
  • Betöltött 18. életév
  • Aktív angol nyelvtudás
  • jó kommunikációs készség
  • excel felhasználó szintű ismerete
  • pontosság, megbízhatóság, precizitás és szorgalom
  • kulturált megjelenés
  • Hétköznapi műszakok vállalása, esetenként hétvégék is.

Előnyt jelent

  • Ünnepek alatti munkavégzés vállalása,
  • Minél több műszak vállalása

Amit kínálunk

  • kiemelkedő kereseti lehetőség: br. 1800Ft/óra - 2000Ft/óra - helyszíntől függően
  • igényes munkahelyi környezet
  • fiatal csapat

Munkavégzés helye:

  • Széchenyi Gyógyfürdő és Uszoda (1146 Budapest, XIV. kerület Állatkerti körút 9-11.)
  • Szt. Gellért Gyógyfürdő és Uszoda (1118 Budapest, Kelenhegyi út 4.)