Gyógyászati asszisztens

  • Cég neve

    Danubius Hotels Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Ha mindig is vonzott a szállodák pörgős, egyedi világa,

szeretnél egy megbízható munkahelyen dolgozni és egy dinamikus, összetartó csapat tagja lenni,

akkor jelentkezz a Margitszigeten található Ensana Health Spa Hotelhez, gyógyászati asszisztens pozícióra!

Főbb feladatok, munkák:

  • A szakorvosok mellett zökkenőmentes, magas színvonalú és vendégközpontú általános asszisztensi munkát végzel majd
  • Betegek fogadása, személyes adatok egyeztetése, napi betegdokumentáció vezetése az orvosi informatikai rendszerekben, segédkezés vizsgálatoknál, beavatkozásoknál lesz a legfőbb feladatod
  • Egészségügyi szakdolgozóként az elsősegély-nyújtás alapelveinek ismerete és szükség esetén gyakorlása is a munkád részét képezi
  • Te fogod előkészíteni és tisztán tartani a kezekésekhez a munkaterületet
  • Az anyag- és eszközszükségletet felügyeled, illetve gondoskodsz annak megóvásáról, pótlásáról, ha szükséges
  • Az orvosi rendelőkben keletkező veszélyes hulladékok szakszerű kezelése is a munkád része lesz

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Körzeti ápolói szakképesítéssel/ általános ápolói szakképesítéssel rendelkezel
  • Kommunikációs szinten beszélsz angolul
  • Ismered és betartod az orvosi titoktatartás szabályait
  • Gyógykezelések esetén az orvosi utasításokat képes vagy követni és betartani
  • A kezelés befejeztével szívesen ajánlasz a vendég részére, az egészségi állapotának ismeretében egyéb szolgáltatást
  • Magabiztosan használod a MS Office programokat

Amit kínálunk:

  • Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon oszthatsz szét akár Szép kártyára, vagy kérheted plusz bérként.
  • Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap.
  • A Danubius munkatársi kedvezményekkel pedig családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni az Ensana és Danubius szállodáinkban.

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens

Ha felkeltettük az érdeklődésed, kattints a Jelentkezem gombra és küldd el nekünk a pályázatodat!