Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság logo

Gyermekfelügyelő

  • Cég neve

    Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1032 Budapest, Szőlő utca 60.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

A javítóintézetben folyó nevelés célja a fiatalkorú fiúk társadalmi beilleszkedésének elősegítése, ennek érdekében beilleszkedési zavaraik enyhítése, pszichés állapotuk rendezése, iskolázottságuknak, szakmai képzettségeiknek fejlesztése, mindennapi élet értékeinek elfogadtatása és az egészséges életmódra való felkészítés.

Elvárások

Szakirányú képesítés: középfokú végzettség, gyermek- és ifjúsági felügyelő; ha nincs szakirányú képesítésed, de szeretnél nálunk dolgozni, akkor is várjuk jelentkezésedet.

Előnyt jelent

Gyermekcentrikus, nagyfokú empátiával rendelkező, határozott és következetes munkatársak jelentkezését várjuk, akik szabálykövetőek, egyben nyitottak a több szakterületet magába foglaló intézményi működés megismerésére, a mindennapi tevékenységhez szükséges követelmények elsajátítására.
A gyermekvédelem területén szerzett tapasztalat. Növendékeik felügyeletéhez elengedhetetlen a türelem, nagy fokú empátia, határozottság.

Amit kínálunk

Határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony, jó munkahelyi légkör. Bérezés a közalkalmazotti bértábla alapján.

Céginformáció

A Budapesti Javítóintézetben 100 előzetes letartóztatott fiatalkorú fiú őrzése, nevelése, oktatása és szakmai alapozó képzése folyik, továbbá a növendékek személyiségének helyes irányba történő fejlesztése, hogy szabadulásuk után képesek legyenek a társadalom hasznos tagjává válni.

A jelentkezés gombra való kattintással küldje be fényképes önéletrajzát.