Gyengeáramú szerelő

  • Cég neve

    PROMPT-H Kft.

  • Munkavégzés helye

    2100 Gödöllő, Testvérvárosok útja 28.

  • Fizetés

    Nettó 400e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Gyengeáramú rendszerek telepítése, karbantartása, javítása ipari környezetben.

Elvárások

  • Számítástechnikai ismeretek,
  • gyengeáramú rendszerek telepítésében, karbantartásában, javításában szerzett minimum egy év tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Számítógépes hálózati ismeretek,
  • beléptetőrendszerek és/vagy beléptető sorompók telepítésében, beüzemelésében szerzett tapasztalat,
  • emelőgépes jogosítvány (önjáró ollós személyemelő és/vagy önjáró elektromos kosaras személyemelő és/vagy emelőkosaras autó),
  • tűzjelző rendszerek telepítésében, karbantartásában szerzett tapasztalat,
  • tűzvédelmi szakvizsga beépített tűzjelző berendezésekhez,
  • RWA (füst- és hőelvezető rendszerek) szakvizsga,
  • IoT-beüzemelés ipari környezetben,
  • gödöllői vagy Gödöllő környéki lakhely.

Amit kínálunk

  • Egy műszakos munkarend (8–16:30),
  • szakmai továbbfejlődés lehetősége (beléptető, sorompós, tűzjelző és egyéb vezérlések).

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az 1989-ben alakult Prompt-H Kft. teljes körű számítástechnikai szolgáltatásokat nyújt. Az elmúlt évtizedek alatt vezető szerepre tett szert a Gödöllő környéki informatikai szolgáltatók piacán.

Kattintson a Jelentkezem gombra, és csatolja önéletrajzát!