Gyengeáramú szerelő

  • Cég neve

    INTERTON Kft.

  • Munkavégzés helye

    1119 Budapest, Than Károly utca

  • Fizetés

    Bruttó 600e - 700e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Audiovizuális rendszerek kiépítésében való részvétel (épülethangosítás, LAN hálózat)
  • Általános kiépítési, kábelezési, szerelési munkák elvégzése (rack-ek bekötése, kijelzők felszerelése)
  • Rajz alapján eszközök bekötése és felszerelése
  • Az elvégzett munka dokumentálása

Elvárások

  • Villanyszerelő, műszerész, technikus vagy egyéb műszaki végzettség
  • Gyengeáramú rendszerek telepítésben szerzett szakmai tapasztalat
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmas, megbízható, csapatjátékos személyiség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Műszaki beállítottság és gondolkodásmód

Előnyt jelent

  • Hangtechnikai, videotechnikai ismeretek, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Informatikai alapismeretek (IP alapú rendszerek)
  • Egyéb gyengeáramú rendszerek telepítési gyakorlata
  • MS Office alapismeretek
  • Jó szervezőképesség
  • Probléma megoldó gondolkodásmód
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaszerződés
  • Stabil, 30 éves cég
  • Versenyképes fizetés (havi bruttó 600.000-700.000,-Ft + túlórák), cafeteria
  • Céges telefon, korlátlan előfizetés, 10 GB adatcsomaggal
  • Kihívást jelentő nagy volumenű projektek (Puskás Stadion, Magyar Zene Háza)
  • Fiatal, innovatív, dinamikus csapat
  • Családias munkahelyi légkör, támogató közösség
  • Szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Egyműszakos munkarend, munkanapokon
  • Csapatépítő programok
  • Munkavégzéshez céges autó használat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

Az INTERTON Group hang-, fény-, színpad-, vizuál-, vezérléstechnikai rendszerek tervezésével, megvalósításával, és karbantartásával, valamint az ezekhez szükséges világszínvonalú termékek kereskedelmével, IVS néven, saját audiovizuális eszközök fejlesztésével és gyártásával, valamint kreatív tartalmak létrehozásával foglalkozik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.