SW Umwelttechnik Magyarország Kft. logo

Gyárvezető asszisztens

  • Cég neve

    SW Umwelttechnik Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    2339 Majosháza, Tóközi u.10.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Nemzetközi szinten tevékenykedő, a Bécsi tőzsdén is jegyzett betontermékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó SW Umwelttechnik csoport keresi új Gyárvezető Asszisztens kollégáját azonnali kezdéssel majosházi munkavégzéssel.

Az egykor családi vállalkozásként alakult cégünk mára Ausztriában, Magyarországon és Romániában összesen kilenc telephelyen működik. Hiszünk a változás erejében, tapasztalatainkat és szakmai tudásunkat a jövő és a természettel való összhang megőrzése érdekében hasznosítjuk.

Ahogyan mi mondjuk: „Küldetésünk a beton, már 1910 óta.”

GYÁRVEZETŐ ASSZISZTENS

Főbb feladatok:

Főbb feladatai a klasszikus adminisztrációs feladatok, pl. külső és belső levelezések, a gyártáshoz kapcsolódó Excel kimutatások és prezentációk készítése mellett első kontaktszemélyként kapcsolattartás, a megrendelések és elszámolások kézbentartása az alvállalkozóinkkal, beszállítóinkkal a sikeres együttműködés érdekében, összességében a Majosházi Gyárvezető munkájának hatékony támogatása.

Amit ajánlunk:

  • A pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem
  • Nálunk nemcsak a betanulás alatt segít a csapat, a mindennapokban is számíthatunk egymásra és a vezetőkre
  • Heti 40 órás tervezhető, családbarát munkarend, nálunk a péntekek mindig rövidebbek, a hétvégék mindig szabadok (munkarend H-Cs: 07:00h-16:00h között, péntek: 07:00h-13:30h között)
  • 30 Ft/km bejárástámogatás, SZÉP kártya támogatás, nyári és karácsonyi támogatás. továbbképzések, csapatépítő programok
  • Céges telefon, laptop

Aminek örülnénk:

  • Gyártóvállalatnál vagy logisztikában szerzett gyakorlat, nálunk is legfontosabb a minőség és a határidő.
  • Magabiztos számítástechnikai tudás, különös tekintettel az Excelre és az irodai programokra (MS Office és Outlook, Teams)
  • Angol, vagy német aktív nyelvtudás. Mindennap nem használjuk, de ne okozzon gondot egy-egy angol vagy német nyelvű levél
  • Határozott és támogató személyiség, mi pénteken is mosolygunk
  • SAP vagy más integrált rendszer ismerete előny, de ha nincs, nálunk ezt is megtanulhatja.
  • Saját gépjármű szükséges a bejáráshoz, ehhez bejárástámogatást biztosítunk

Munkavégzés helye:

  • 2339 Majosháza, Tóközi u.10.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát és bérigényét a "Jelentkezem" gombra kattintva.