Gyártósori Operátor

  • Cég neve

    Karsai Pécs Kft.

  • Munkavégzés helye

    7630 Pécs, Finn utca 1.

  • Egyéb juttatások

    • Céges üdülés, üdültetés
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • 3 műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

Legyél pályakezdő vagy gyakorlattal rendelkező, elkötelezett csapatunk mindenre megtanít, ami a munkavégzéshez szükséges! Mi hosszútávra tervezünk veled és ehhez minden feltételt biztosítunk számodra, hogy szakmailag is fejlődhess.

Gyártósori operátorként a betanulást követően az alábbi feladatok várnak rád:
  • Könnyű, betanított üzemi munka
  • Az üzemben gyártott termékek folyamatos ellenőrzése, csomagolása
  • A folyamatirányítási rendszerünk adminisztrációjának működtetése
  • Az anyagok, termékek gyártására vonatkozó szabályok betartása, betartatása

Elvárások

Téged keresünk, ha:
  • Rendelkezel minimum alapfokú végzettséggel
  • Szívesen tanulsz, szeretnél fejlődni, és fontos számodra a biztos szakmai háttér
  • Tudod vállalni a 8 órás munkarendet 3 műszakban és alkalmanként a túlórát

Előnyt jelent

Előnnyel rendelkezel, ha:
  • Gyártó gép melletti munkavégzésben van tapasztalatod
  • Jól és szívesen kommunikálsz
  • Bírod a csapatmunkát

Amit kínálunk

Miért jó nálunk dolgozni?
Új ismeretek megszerzésével pedig nem csupán a tudásod bővül, hanem a béredet is megemeljük a betanulás után. Ezen felül még:
  • Munkába járási támogatás
  • Kiemelt pótlék hétvégi munkavégzés után
  • Extra teljesítményért évközi jutalom
  • Kávé-, és vízautomata
  • Tiszta higiénikus munkakörnyezet (rendezett üzem, öltözők és melegvizes zuhanyzók)
  • Kedvezményes üdülési lehetőség (belföld / külföld)

A felvételi folyamat során lehetősége van betekintést nyerni a termelésbe, így nem lesz meglepetés a későbbiekben a munkafolyamat kapcsán.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A Karsai Műanyagipari vállalat több mint 600 munkatárssal és számos üzleti partnerrel együttműködve üzemel 8 telephelyen Európában. Fő tevékenysége a műanyag termékek gyártása / fröccsöntése.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajz megküldésével.