Gyártósori gépkezelő

  • Cég neve

    WET WIPE Kft.

  • Munkavégzés helye

    3526 Miskolc, Mechatronikai park

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

    • Gépek és kiegészítő berendezések kezelése, üzemeltetése, karbantartása
    • Termelés folyamatosságának biztosítása, felmerülő zavarok, problémák azonnali kezelése
    • Minőségellenőrzési feladatok elvégzése
    • Termelési dokumentáció vezetése
    • Az általa kezelt gépen lévő személyzet irányítása
    • A tervezett karbantartásokban való aktív részvétel

Elvárások

    • Középfokú műszaki végzettség érettségivel
    • Többéves, hasonló munkaterületen szerzett releváns tapasztalat
    • Megbízható személyiség, felelősségtudat
    • Nagy pontosság és precizitás
    • Minőségorientált szemlélet
    • Több feladatra való egyidejű koncentráció

Amit kínálunk

    • Stabil foglalkoztatási feltételek munkaszerződés alapján
    • Teljesítményarányos bónusz
    • Hosszú távú együttműködés
    • Barátságos, családbarát légkör, kulturált munkakörnyezet egy hazai csapatban

Céginformáció

A Wet Wipe Kft. a nedves törlőkendők egyik vezető gyártója Európában, amelyet fertőtlenítéshez, ápoláshoz, higiéniához, valamint kozmetikumokhoz és háztartáshoz használnak. A cég évek óta sikeresen gyárt termékeket a jól ismert globális és európai márkák számára és saját részre. Folyamatosan fejlődik és fejleszt, így nemzetközileg elismert szereplővé vált a nedves törlőkendők gyártásában.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.