Gyártósori CNC Technikus

  • Cég neve

    Qualitative Production Zrt.

  • Munkavégzés helye

    9027 Győr, Bükkfa utca 1.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • CNC megmunkáló központok program alapján történő szerszámozása, beállítása, üzemeltetése
  • Cella/Gépsor felkészítése a termelésre
  • Gyártás folyamatosságának biztosítása
  • Gyártási hibák ellenőrzése és javítása
  • Gépek üzemeltetése során fellépő hibák okának feltárása, azonnali javítása

Elvárások

  • Középfokú, műszaki szakirányú végzettség
  • CNC vezérlésű gépkezelésben, beállításban, szerszámozásban való jártasság
  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • Önálló, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Széria gyártásban szerzett tapasztalat (korrekciózás, bemintázás, szerszámozás)
  • Fanuc vezérlő, G-kódos programozás ismerete

Amit kínálunk

  • Szakmai tapasztalattól függő bérezés
  • Cafetéria: már az első hónap után, Szép kártya esetében havonta nettó 25.000 Ft
  • Havonta teljesítmény ösztönző bónusz
  • Havi túlóra kifizetés
  • Bejárás támogatás: gépkocsi esetén: 30Ft/km, tömegközlekedés esetén: 86%
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Teljes mértékben bejelentett munkaviszony
  • Szakmai fejlődés, előrejutási lehetőség
  • 2+2-es 12 órás munkarend (nappal, nappal, pihenő, pihenő, éjszaka, éjszaka, pihenő, pihenő)
  • Túlórapótlék
  • Éjszakára 30% pótlék
  • Vasárnapra 50% pótlék

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Tapasztalt CNC technikusokat keresünk Győrben működő üzemünkbe, robottechnológiával támogatott megmunkáló központok működtetésére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését és fényképes önéletrajzát a Profession felületén.