Gyártmánytervező/ fejlesztő mérnök

  • Cég neve

    Dometic Zrt.

  • Munkavégzés helye

    5100 Jászberény, Necső telep

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

Nemzetközi cégcsoport magyarországi tagjaként készülékeink a szabadidő kellemes eltöltését biztosító lakókocsikba, lakóautókba és hajókba vannak beépítve.

A Dometic elkötelezte magát a befogadó és méltányos munkakörülmények közös kialakítása mellett, amelyek figyelembe veszik az egyéni erősségeket, látásmódokat és tapasztalatokat. Hiszünk abban, hogy éppen a különbözőségeinkben rejlik az erőnk és a sokszínűség nélkülözhetetlen segítőtársunk.
Légy önmagad, és csatlakozz hozzánk!
Jászberényi gyáregységünkbe keressük új munkatársunkat az alábbi nyitott pozícióra

Feladatok:

  • Részt vesz az új termékek kifejlesztésében, illetve a meglévők továbbfejlesztésében.
  • Gondoskodik a tűzhelyek- és sütőkészülékek konstrukciós és szervízdokumentációjának, valamint alkatrész rajzainak elkészítéséről a szakmai előírások, szabványok és a gyár előírások szerint.
  • Részt vesz a fejlesztési projektekben.
  • Elvégzi a meglévő termékek/alkatrészek konstrukciós módosítását.
  • Tanulmányozza az élenjáró konstrukciós megoldásokat és gyártási megoldásokat és javaslatot tesz új konstrukciók bevezetésére.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki végzettséggel rendelkezik
  • Pályakezdő, friss diplomás / tapasztalattal rendelkező
  • Angolul középfokú szinten kommunikál
  • Rugalmasság jellemzi, csapatjátékos
  • CAD tervezésben jártas

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Multinacionális, modern, új munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés, szakmai továbbképzések
  • Stabilitás, biztonság, megbecsülés

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Termeléstervező/Gyártástervező

Ha fontos Neked, hogy egy stabil, megbízható vállalatnál dolgozz, ahol megbecsülik a munkád, akkor jelentkezz hozzánk!