Gyártásvezető

  • Cég neve

    Diagon Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Óradna utca

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • megtervezi és kiosztja a készülékgyártáson dolgozó munkatársak munkáját,
    • gyártásterv készítése,
    • gyártási megrendelések indítása és zárása,
  • biztosítja a munka elvégzéséhez szükséges anyagok, eszközök, erőforrások rendelkezésre állását,
    • alapanyagok, segédanyagok, szerszámok, munkautasítások, információk.
  • biztosítja a gyártási folyamatok rendelkezésre állását és azok végrehajthatóságát,
  • ellenőrzi a gyártási terv megvalósítását és szükség esetén beavatkozik,
  • készülékgyártás  részleg operatív irányítása,
  • kapcsolatot tart a vállalaton belüli részlegekkel és szükség esetén a beszállítókkal,
  • képviseli a részleget a külső, belső, vevői auditokon,
  • vállalatirányítási szoftver (SAP) készülékgyártás moduljának vezetése,
  • biztosítja a kollégák felé a szükséges oktatásokat, kezeli a kompetencia mátrixot,
  • szervezi a termékváltásokat, figyelemmel kíséri a terméken belüli változtatásokat, adaptálja azokat a gyártásban.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség,
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • gyártásvezetői hasonló munkakörben eltöltött minimum 3 éves gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • elkötelezett a minőségi munkavégzés iránt,
  • képesség a párhuzamosan futó munkafolyamatok koordinálására,
  • nagy precizitás, precíz dokumentációs gyakorlat,
  • MS Office programok haladó szintű ismerete és használata.

Előnyt jelent

  • Gyakorlat vállalatirányítási rendszer használatában (SAP, egyéb),
  • ISO 9001, ISO 14001, ISO 13485 szabványok ismerete,
  • újpest környéki lakhely,
  • verzió és változáskövető rendszerek ismerete, használata.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyi háttér,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • változatos munkafeladatok,
  • új fejlesztési eredmények megismerése a bevizsgálási folyamat során,
  • szakmai támogatás,
  • versenyképes jövedelem,
  • teljes munkaidő.

Céginformáció

Több évtizedre visszatekintő, biztos, stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonban lévő humán diagnosztikai (in vitro diagnosztikai) termékeket fejlesztő, gyártó és forgalmazó cég keres
pozícióba kollégát.
Egy innovatív és együttműködő csapatkörnyezetben bővítheted tudásodat, ahol a mérnökök azon dolgoznak, hogy piacvezető labordiagnosztikai orvostechnikai eszközöket fejlesszenek.

A jelentkezés gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.