Gyártástervező

  • Cég neve

    NAGÉV RÁCS Kft.

  • Munkavégzés helye

    4220 Hajdúböszörmény, Kinizsi Pál utca 5.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Az egyes üzemrészlegek rövid- és hosszabb távú gyártási tervének elkészítése
  • A napi és heti gyártási ütemtervek megvalósulásának felügyelete, eltérések esetén termeléssel egyeztetés és intézkedések indítása
  • A teljes tervezési és gyártási folyamatok fejlesztése
  • Kapacitás-vizsgálat, kapacitás-tervezés
  • gyártási ill. szállítási elmaradások okának elemzése
  • Alapanyag rendelkezésre állásának ellenőrzése
  • Társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárások

A munkakör betöltéséhez szükséges, hogy
  • Gyártástervezésben ipari gyártócégnél szerzett gyakorlatod vagy felsőfokú műszaki / gazdasági / logisztikai végzettséged legyen (nem kizáró ok)
  • kedvet érezz a gyártás tervezéssel kapcsolatos adminisztrációhoz
  • Jó műszaki érzék, gyakorlatias gondolkodásmód
  • gondolkodj csapattagként, de alkoss önálló véleményt
  • kommunikálj célratörően és kedvesen
  • Számítógépes ismeretek (Excel, MS Office)
  • Magas szintű AutoCAD ismeret

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett min. 2-3 év szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség,
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • utazási költség támogatása

Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát munkabér megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.