Gyártástechnológus

  • Cég neve

    Solar FM Kft.

  • Munkavégzés helye

    7300 Komló, Altáró utca 16.

  • Fizetés

    Nettó 380e - 420e Ft havi bér
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Tervdokumentációval rendelkező hegesztett és forgácsolt acél gépszerkezetek gyártásának előkészítése, gyártási technológiák kidolgozása, gyártó eszközök tervezése, Csőlézer, Síklézer gépekre programok készítése. Gyártás nyomonkövetése.

Elvárások

  • gépésztechnikusi végzettség,
  • hegesztett és forgácsolt acél gépszerkezetek gyártása területén szerzett szakmai tapasztalat,
  • számítógépes ismeretek, AutoCAD, Solid Edge software ismeret, Word, Excel felhasználói területen,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • szakmai német és/vagy angol nyelv ismerete,
  • Csőlézeren és/vagy síklézeren szerzett tapasztalat, vagy annak hiányában affinitás betanulásra.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • munkába járás költségtérítése
  • tiszta, modern munkakörülmények
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • 8 órás munkarend

Céginformáció

A Solar FM Kft. újonnan átadásra került komlói gépgyártó üzemébe keresünk munkatársat gyártástechnológus pozícióra.

Kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a bérigény feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.