Gyártástechnológus

  • Cég neve

    INTERFA Bútoripari Kft.

  • Munkavégzés helye

    9317 Szany

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Német középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • a rendelkezésre álló rajzok, műszaki előírások alapján gyártástechnológiák, művelettervek készítése
  • a rendelkezésre álló adatokból adatbázis felépítése (háttérbázis automatizáláshoz)
  • asztalosipari műveletek normázása
  • asztalosipari műveletek műveleti idejének felmérése REFA módszer segítségével
  • asztalosipari műveletek fejlesztése, a jelenlegi géppark felülvizsgálata, javaslat a hatékonyság-növelésére
  • a gyártás technológiai támogatása
    • egyszerűsítés, finomhangolás
  • javaslattétel a technológiai hatékonyság javítására
  • fejlesztési projektekben való közreműködés

Elvárások

  • szakirányú műszaki végzettség (faipar előny)
  • REFA időmérő módszer ismerete előny
  • fa alkatrészek technologizálásában szerzett gyakorlat - előny
  • asztalosipari forgácsolótechnológiák ismerete - előny
  • német nyelvtudás szóban és írásban
  • precíz, igényes, önálló munkavégzés
  • magas szintű problémamegoldó és szervező képesség

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű munkaszerződést
  • egy megbízható, stabil munkahelyet, ami több mint 30 éve dinamikusan fejlődik
  • versenyképes jövedelmet
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • tervezhető munkabeosztást
  • nemzetközi munkakörnyezetben való betanulási lehetőséget

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A szanyi Interfa Bútoripari Kft. több 10 éve vezető szerepet tölt be az egyedi prémium bútorgyártás területén. A dinamikusan bővülő cég növekedését a folyamatos fejlesztések és beruházások jellemzik – ahol a munkatársak szakmai fejlődését biztosító képzések és programok mellett a telephely infrastruktúrájának fejlesztése is kiemelt fókuszt kap.
A vállalkozás tulajdonosának a németországi Himolla GmbH-nak neve közel 70 éve a funkció és a kényelem egyedi kombinációját jelenti a kárpitozott bútorok piacán, melynek nemzetközi elismerését az elmúlt években több formatervezési és innovációs díj is jelzi.