Gyártástechnológus (Installációs munkák)

  • Cég neve

    Worklife

  • Munkavégzés helye

    6000 Kecskemét, Szent István krt. 23/A

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Egyedi szerszámgépgyártással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS (Installációs munkák)

Főbb feladatok, munkák:

Vállalatunknál készülő szerszámgép és automatizálási egységek, installációs feladatok tervezési munkáinak koordinálása és elvégzése.

Tervezési feladatok elvégzése

  • Projektspecifikus vevői követelmények ismerete
  • Elvi kapcsolási rajzokból kivitelezés megtervezése
  • 3D tervkészítés koordinálása, kapcsolattartás konstrukcióval
  • Egyeztetés vevővel

Gyártáselőkészítési feladatok elvégzése

  • Darabjegyzékek építése
  • Anyagigénylés
  • Szerelési technológiák készítése

Gyártástámogatás a megvalósítás folyamán a kivitelezést végző kollegák részére

  • Információk (tervek, darabjegyzékek…) biztosítása
  • Kérdések esetén támogatás
  • Visszajelzések feldolgozása, visszavezetése tervekbe

Megbízóról:

Az FFG-Csoport (Fair Friend Group) a szerszámgépek, áramkörök, zöld energia és ipari berendezések üzleti területein a világpiacon vezető pozíciót foglal el, és ellátja a fontosabb iparágakat a modern és hatékony gyártáshoz szükséges komplett megoldásokkal. Összesen 82 telephelyén Európában (21- köztük Magyarországon), az USA-ban (4), Kínában (19), Indiában (2), a Távol-Keleten (36) körülbelül 2.500 alkalmazottat foglalkoztat. Magyarországi telephelyünkre keresünk új munkatársat.

Elvárások:

  • Gépipari BSc vagy MSc végzettség
  • Fluidtechnikai (Pneumatika, Hidraulika) ismeretek
  • Nagyfokú precizitás, önálló munkavégzés vevői dokumentumok és szakmai tapasztalat felhasználásával
  • Belső motiváció a folyamatos fejlődésért
  • Proaktív gondolkodásmód
  • Kreativitás és széles látókör
  • Idegen nyelv ismerete (német vagy angol)

Előnyt jelent:

  • Forgácsológépek vagy automatizálási egységek installációs területén szerzett, gyakorlati tapasztalat.
  • Német, kommunikációs szintű nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafetéria
  • 13. havi fizetés

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.