Gyártástámogató technikus

  • Cég neve

    QUALITY PACK ZRT.

  • Munkavégzés helye

    Szikszó

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Berendezések, gyártóegységek folyamatos üzemeltetésének biztosítása az aktuális termelési tervek és termelési céloknak megfelelően
  • Munkarendszerek kialakításában, optimalizálásában való részvétel
  • Gyártásban lévő anyagok megfelelősségének biztosítása, ellenőrzése, illetve ellenőriztetése
  • Új termékek adaptálásának támogatása
  • Betanítási- betanulási folyamatok támogatása
  • Technológiai és minőségirányítási előírások betartása, szükség esetén javaslattétel a módosításra
  • Géphibák detektálása és dokumentálása
  • Új gyártósorok telepítésében való részvétel
  • Kapcsolattartás, együttműködés a termelési terület munkatársaival
  • Gyártóberendezések zavartalan, folyamatos működésének biztosítása
  • Hatékonyságnövelő és veszteségcsökkentő intézkedések kidolgozásában való részvétel

Elvárások

  • Műszaki középfokú végzettség
  • Megoldás-orientált, kreatív gondolkodás, folyamat szemlélet
  • Automatizált gyártósoron szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Tanulási hajlandóság, megbízhatóság, pontosság
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, SAP)

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú, karrierlehetőségekkel teli munkalehetőséget kínálunk, tervezhető, többműszakos munkaidőbeosztással egy piacvezető, stabil hátterű dinamikusan fejlődő cégcsoportban.   Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel honoráljuk, valamint tiszta, inspiráló munkakörnyezetet, csúcstechnológiát és high-tech eszközöket biztosítunk.

Céginformáció

Magyarország első alumínium italdobozgyára, a QUALITY PACK, a legmodernebb technológiával felszerelt üzemében, 250 milliliteres dobozt gyárt, melyhez a végtelenszer újrahasznosítható, legfentarthatóbb alapanyagot, az alumíniumot használja. A szemmel alig követhető gyorsasággal zajló gyártás színhelyéül szolgáló üzemben saját fejlesztések nyomán készült, 28 európai országban levédetett, ujjbeggyel könnyen nyitható doboztető is készül, hiszen a cég missziója a folyamatos fejlődés és az innovatív megoldások keresése.

Amennyiben szeretnél Te is részese lenni a számos országban piacvezető energiaital gyártó dinamikus fejlődésének, itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált és lendületes csapatába keres agilis munkatársat szikszói munkavégzéssel Gyártástámogató technikus munkakörbe.