Gyártástámogató projektmérnök

  • Cég neve

    "SÖKE-HUNGÁRIA" Kft.

  • Munkavégzés helye

    9228 Halászi

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Desktop PC
    • Headset
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

SAP bevezetés támogatása nemzetközi együttműködés keretében:

  • BOM, routing és költségstruktúra kialakítása
  • Folyamatok jelen és jövőállapotának meghatározása az új rendszer elvárásainak megfelelően (gyártás, készletkezelés, karbantartás).
  • Munkatársak támogatása és oktatása az új rendszer használatára.
  • Gyártástámogató rendszerek bevezetése, fejlesztése (MES, CMMS).
  • Lean módszerek bevezetésének támogatása (SMED, megelőző karbantartás, probléma megoldási módszerek, vizuális menedzsment, stb.).
  • Egyéb folyamatfejlesztési projektek koordinálása (gyártási hatékonyság, anyagfelhasználás, készletkezelés optimalizálása érdekében).

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági vagy mérnöki végzettség
  • Gyártási környezetben szerzett 5 év tapasztalat (projektmérnök, folyamatmérnök, kontrolling pozíciókban)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Képesség egy gyártó üzem folyamatok feltérképezésére, fejlesztési lehetőségeinek feltárására
  • Lean eszközök ismerete
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség (folyamatfejlesztések, oktatások során)
  • Analitikus gondolkodás
  • BOM, routing kalkulációban szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • Gyártási költségstruktúra elemzésében szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret, bevezetésben szerzett tapasztalat
  • MES, CMMS bevezetésben és használatban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Cafeteria
  • Bejárás támogatása
  • Ajánlási bónusz
  • Lehetőség a kompetenciák fejlesztésére nemzetközi és dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Rugalmas, kiszámítható munkaidő
  • Kedvező elhelyezkedés (Mosonmagyaróvár 5 perc)
  • Barátságos, befogadó közösség
  • Csapatépítő programok, karácsonyi buli, születésnapi ünneplés
  • Emberközpontú vezetési kultúra
  • Együttműködő vezetés
  • Nyitott ajtók kultúrája - közvetlen kapcsolat a vezetőkkel
  • Folyamatos fejlesztések (új kantin, labor és raktár)

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Mapa Spontex egy dinamikusan fejlődő vállalat, amely piacvezető otthoni ápolási és professzionális márkákat kínál, a Newell Brands cégcsoport tagja. Az EMEA, LATAM és APAC régiókban összesen 2400 nemzetközi alkalmazott dolgozik.
A leendő munkatárs egy nemzetközi csapat tagjaként támogatja a halászi telepehely meglévő vállalatirányítási rendszeréről SAP-ra történő átállását. Feladata a helyi folyamatok felmérése és megértése, majd a társterületekkel együttműködve az SAP bevezetés helyszíni koordinálása.
A bevezetési projekt lezárását követően támogatást nyújt a rendszer további fejlesztésében, a felhasználók felmerülő problémáinak megoldásában, valamint egyéb folyamatfejlesztési projektek koordinálásában vesz részt.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát.