Gyártástámogató mérnök

  • Cég neve

    Weinberg '93 Építő Kft.

  • Munkavégzés helye

    3950 Sárospatak, Malomkőgyár utca 7.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Állás leírása

Feladatok

  • gyártástechnológiák kidolgozásának támogatása
  • gyártmány tervek feldolgozása, gépekre CAM program készítése
  • gyártási dokumentációk készítése
  • hegesztés technológia kidolgozásának támogatása
  • árajánlat, műszaki kalkuláció készítése

Elvárások

  • gépész- vagy hegesztőmérnök végzettség
  • CAD, 3D tervező software ismeret
  • Windows Office ismeret
  • fémipari és forgácsolási területen szerzett munkatapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • munkavégzés helye: Sárospatak
  • modern, színvonalas, munkakörülmények
  • szakmai kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • dinamikus, támogató csapat, jó hangulatú munkahely
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség, hosszútávú karrierlehetőség, mert számunkra fontos az új
  • szerződés típusa: határozatlan idejű, teljes munkaidő
  • béren kívüli juttatások: mobiltelefon, laptop, közlekedési hozzájárulás
  • kollégák folyamatos fejlesztése, támogatása

Munkahelyi extrák

  • Kávézó
  • Parkoló

Céginformáció

A Weinberg 1993-ban alakult Sárospatakon, magyar magántulajdonú társaságként; napjainkban a hazai magas- és csarnoképítés egyik legdinamikusabban fejlődő, meghatározó piaci szerepet betöltő képviselője.
Fő profilunk az ipari létesítmények generálkivitelezése, acélszerkezetek gyártása és szerelése: majdnem 30 éves fennállásunk óta több mint 500 épületet kiviteleztünk; mérnökeink száma meghaladja az 50 főt; a mai kor igényeinek megfelelve integrált vállalatirányítási rendszerben dolgozunk; részt veszünk a Magyar Multi és a Modern Mintaüzem Programokban; ipar 4.0 megoldásokat alkalmazunk, jellemez minket a digitalizáció és a robotika.