VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság logo

Gyártástámogató mérnök

    VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Berényi út 72-100.

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás
    • Beiskolázási támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

VIDEOTON EAS

Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Dinamikus növekedésünkhöz és hosszú távú terveink megvalósításához az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Feladatok:

  • új termékek gyártásindításának előkészítése, a szükséges technológiai folyamatok és műszaki dokumentációk megtervezése, elkészítése, honosítása;
  • terméknormák meghatározása és folyamatos nyomon követése
  • műszaki támogatás a vállalatnál lévő technológiák működtetéséhez
  • általános gyártási folyamatok leírásainak elkészítése és karbantartása
  • gyártási folyamatok nyomon követése, optimalizálása, műszaki változások kezelése
  • folyamatparaméterek, anyag-és időnormák, valamint gép-és eszközigény meghatározása

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség (villamos vagy gépészmérnök)
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office tudás
  • önálló munkavégzés, döntőképesség, határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál, hosszú távú munkalehetőség
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Tiszta, kulturált és modern munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör
  • Premizált dolgozói ötletrendszer
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés, plusz kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, fesztivál kedvezmény, könyvvásárlási kedvezmény, céges üdülés, stb.)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés