Gyártástámogató mérnök

  • Cég neve

    Pannonjob Kft.

  • Munkavégzés helye

    Székesfehérvár

  • Fizetés

    Bónusz

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Nemzetközi gyártó partnerünk csapatába keresünk

kollégát

Feladatok:

  • Felépítmények tervezése, fejlesztése a vonatkozó szabványok ismeretében
  • Költségcsökkentési megoldások kidolgozása, bevezetése
  • Gyártási folyamat fejlesztése, optimalizálása, felmerülő problémák gyors megoldása
  • BOM listák készítése, karbantartása és gyártáskönyveléssel való egyeztetése
  • Kapcsolattartás az egyes társosztályokkal, belga vezetőséggel, beszállítókkal és engedélyező hatóságokkal
  • Bevezetésre kerülő alkatrészekhez műszaki dokumentációinak készítése

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat termelő vállalatnál
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 3D tervezőprogramban való jártasság
  • 2D rajzprogram ismerete
  • Különböző gyártási technológiák ismerete
  • Rendszerszintű gondolkodásmód
  • „Out of the box” gondolkodás

Előnyök:

  • Felépítménygyártásban szerzett tapasztalat
  • SolidWorks és AutoCad ismeret

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kihívások az egyedi terméknek köszönhetően
  • Hűségbónusz
  • Munkatárs ajánló program
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök