Gyártástámogató mérnök

  • Cég neve

    IMPC Personnel Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Veszprém megye

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

CéginformációSzövegeIde

Megbízónk globális autóipari fejlesztő és gyártó csoport, termékcsoportjában világszerte az elsők között van. Kiváló minőségű innovatív termékeivel nagyban hozzájárul, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak termékei felhasználásával. Világszerte 200 telephelyén folyó gyártást több fejlesztési és berendezés gyártási központ támogatja, biztosítva ezzel nemzetözi vevőkörének gyors, és magas színvonalú kiszolgálását. A növekvő fejlesztési és gyártási  feladatok sikeres teljesítéséhez keresünk elhivatott szakembert a csoport Fejér megyében működő gyártóvállalatához, az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

FELADATOK

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete, gyártási, működési problémák megoldása
  • A gyártóberendezések paramétereinek elemzése, működés optimalizálási lehetőségek feltárása
  • Gyártási folyamat, berendezés működés optimalizálása, az ezzel kapcsolatosan a berendezések átépítésének kezdeményezése és megvalósítása
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

ELVÁRÁSOK

  • Mérnöki diploma (BSc, MSc), gépész / villamos v. mechatronikai szakirány
  • Legalább 5 éves, autóipari (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Proaktív, elemző és kezdeményező munkavégzés
  • Nyitottság új szakmai ismeretek elsajátítására
  • Kreativitás és jó problémamegoldó készség

ELŐNYT JELENT

  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Korszerű technológia, nemzetközi prémium autóipari beszállítói munkakörnyezet
  • Innovatív nemzetközi csoport, fiatalos, lendületes csapat
  • Vonzó javadalmazási csomag: kiemelkedő alapfizetés, prémium, bejárási támogatás, béren kívüli juttatási csomag
  • Szakmai és nyelvi fejlődés lehetősége

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Székesfehérvár környéke

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Villamosmérnök
  • Mechatronikai mérnök

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Kaszás Ferenc

Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678