Gyártástámogató CNC technikus

  • Cég neve

    Profession Services

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Budapesti agglomerációban található partnercégünk bővülne, így keresi új kollégáját a kisvállalati környezetben működő csapatukba.

Értesz a maráshoz, és vannak aktuális szoftveres ismereteid?

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

  • CNC programok készítése
  • Gyártás előkészítése (gyártási dokumentációk, mérési jegyzőkönyvek elkészítése, alapanyag szükséglet számítása, vágás optimalizálás)
  • Bejövő megrendelések feldolgozása a vállalatirányítási rendszerben
  • Árajánlatok készítése, vevői kérdések megválaszolása
  • A gyártás és a műszaki értékesítők támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Tervezési ismeret (CAD-CAM szoftver)
  • CNC gépek használatában tapasztalat (Maró, táblafelosztógépek! - az eszterga tapasztalat nem elég)
    • Gyártáselőkészítésben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Solid Edge, AlphaCam program ismerete
  • SAP, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Műanyag -vagy fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Egyéni és szakmai fejlődési lehetőséget, kihívásokat és izgalmas feladatokat
  • Versenyképes kereseti lehetőséget tapasztalati szint szerint és plusz juttatásokat
  • Családias légkört, rugalmasságot
  • Minőséget, amihez szívesen adhatod a neved

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • CNC programozó