Gyártásközi minőségellenőr

  • Cég neve

    S.G.S. International Kft

  • Munkavégzés helye

    1047 Budapest, Károlyi István utca 1-3.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek

    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gyártásközi ellenőrzések elvégzése,
  • A gyártás során felmerülő minőségügyi problémák elemzése, megoldások kidolgozása,
  • Első darab ellenőrzése, jóváhagyása,
  • Nem-megfelelőségek kezelése,
  • A minőségellenőrzési dokumentumok fejlesztése, karbantartása,
  • Az új termékek termelésbe való bevezetésének, minőség ellenőrzési szempontból történő támogatása,
  • A minőségellenőrzési hatékonyság folyamatos fejlesztésében való részvétel,
  • A társosztályokkal történő aktív kapcsolattartás,
  • Dokumentáció kezelése,
  • A félkész- és késztermékek minőségének folyamatos ellenőrzése, mérési feladatok elvégzése,
  • Statisztikai adatelemzés,
  • Belső kalibrálások elvégzése.

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Pontosság, precizitás,
  • Eredmény-, minőségorientáltság,
  • Rugalmasság, mobilitás,
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, megbízhatóság,
  • Két műszakos munkarend vállalása.

Előnyt jelent

  • GOM rendszerek ismerete.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Tiszta, rendezett munkakörnyezet korszerű gépekkel, berendezéssel felszerelt munkaterület,
  • Versenyképes bejelentett fizetés, cafeteria
  • Tervezhető munkaidő (nincs túlóra),
  • Szabad hétvégék,
  • Stabil hátterű cég.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi

Céginformáció

Hazai és nemzetközi vevőkörrel rendelkező dinamikusan fejlődő budapesti cég keres megbízható, precíz munkatársat hosszú távú együttműködésre.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és a fenti feltételeknek megfelel a "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével!