Gyártásközi minőségellenőr

  • Cég neve

    Pénzjegynyomda Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1055 Budapest, Markó utca

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás
    • Nyugdíjpénztár

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Több műszak
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Biztonsági nyomdatermékeink minőségellenőrzését végző csapatába keressük új munkatársunkat.
Feladataid lesznek:

    • beérkező alapanyagok, valamint a félkész- és késztermékek minőségének folyamatos ellenőrzése a megadott minőségellenőrzési utasítások szerint,
    • mérési eredmények dokumentálása,
    • gyártásindításkor a meghatározott ellenőrzési paraméterek és pontok, biztonsági tulajdonságok ellenőrzése,
    • késztermék végellenőrzése, eredmények dokumentálása,
    • gyártási selejtfigyelés, selejtelemzéshez szükséges adatok szolgáltatása, részvétel a folyamatok lehetséges hiba okainak feltárásában,
    • vevői és belső reklamációk/nem megfelelőségek kivizsgálásában, gyártási folyamatok optimalizálásában való közreműködés.

Elvárások

Téged keresünk, ha

    • középfokú végzettséggel rendelkezel,
    • termelő vállalatnál szereztél minőségellenőri/laboráns tapasztalatot,
    • felhasználói szinten kezeled az MS Office programokat,
    • több műszakos munkarendet is vállalsz.

Előnyt jelent

Plusz pontot ér, ha ezekkel is rendelkezel:

    • nyomdaipari tapasztalat,
    • kommunikációképes angol nyelvtudás,
    • vegyésztechnikusi végzettség.

Amit kínálunk

    • szakmai fejlődési lehetőség
    • betanulási folyamat tapasztalt kollégák támogatásával
    • modern technológiai környezet
    • sokszínű juttatási csomag (cafeteria, bónusz, biztosítás stb.)
    • kedvezményes sportolási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség

Céginformáció

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány - és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, szakmai önéletrajzodat küldd el a Jelentkezem gomb megnyomásával.