Debreceni Mechanikai Művek Kft. logo

Gyártásközi minőségellenőr

  • Cég neve

    Debreceni Mechanikai Művek Kft.

  • Munkavégzés helye

    4030 Debrecen

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Gép és gépalkatrészek lakatosipari területen (hegesztés, tisztítás, festés, szerelés stb.) történő gyártási folyamatának minőségügyi ellenőrzése.
  • Első darab ellenőrzése, gyártás közi mérések, végellenőrzés elvégzése.
  • Mérési jegyzőkönyvek készítése, elsőminta dokumentumok készítése, vevői követelményeknek megfelelően.
  • Karos mérőgép kezelésének betanulása, használata.
  • Mérőeszközök kalibrálása.
  • Integrált Irányítási Rendszer tevékenységének támogatása az MSZ EN ISO 9001 és az MSZ EN ISO 14001 szabványok szerint.
  • Auditokra való felkészülés támogatása, részvétel az auditokon.

Elvárások

  • gépipari szakmai érettségi vizsga
  • lakatosipari-, hegesztési területek ismerete
  • önálló munkavégzés
  • agilitás, szorgalom, precizitás, terhelhetőség és megbízhatóság
  • felhasználó szintű informatikai ismeret, vállalatirányítási rendszer ismerete
  • lakatos-, hegesztő szakterületen szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • MSZ EN ISO 9001 és MSZ EN ISO 14001 szabványok ismerete

Amit kínálunk

  • bejelentett szerződéses munkaviszony,
  • stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • 8 órás munkaidő,
  • piacképes fizetés,
  • SZÉP kártya,
  • utazási költség térítés,
  • szerszámok, védőruha, munkaruha,
  • fiatalos csapat,
  • étkező, zuhanyzó, öltöző.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

25 éves múltra visszatekintő, hazai, európai és tengerentúli piacra termelő, 100 %-ban magyar tulajdonú, a vasútállomástól 10 perc sétára elhelyezkedő, debreceni gépipari vállalat teljes munkaidőre, fiatalos csapatba, modern, kellemes munkakörnyezetbe várja leendő munkatársát.