Gyártásközi minőségbiztosítási mérnök (101-10-43884/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Üllő

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Nemzetközi partnerünk az elektronikai ipar egyik meghatározó szereplője.
Budapest közelében található gyártóegységükbe keresünk most hozzájuk Gyártásközi Minőségügyi mérnök kollégát.

Főbb feladataid közé fognak tartozni az alábbiak:
-Minőségellenőrzési terv és hibakatalógus/adatbázis készítése és karbantartása
-A folyamat közbeni és a végső átvételi ellenőrök tevékenységének irányítása és felügyelete
-Az ellenőrzéssel kapcsolatos eljárások naprakészen tartása, képzése és hatékonyságuk mérése
-Biztosítani kell, hogy a gyártósori selejtek egyértelműen a hibakategóriák szerint legyenek elrendezve, selejtszám csökkentése
-A belső minőségi problémák és a vevői reklamációk kezelése
-A napi belső minőségügyi jelentések elkészítése
-Belső és külső auditok támogatása és azokban való részvétel

Elvárások:

Várjuk jelentkezésed, ha rendelkezel az alábbiakkal:
-minimum 3 éves tapasztalat minősbiztosítás területén
-magabiztos angol nyelvtudás, ami írásban és szóban is bátran használsz
-felsőfokú műszaki/mérnöki végzettség
-ISO 9001, 14001, 8D, 5-Why, Ishikawa ismerete

Amit a megbízónk kínál:

Miért érdemes csatlakoznod?
-Egy stabil és szakmailag profi csapat tagja lehetsz egy változatos, innovatív környezetben, ami magával hozza a biztonságot és hosszú távú karriertervezési lehetőséget is.
-Alapbéren felüli cafetéria és bejárástámogatás is jár
-Szemüvegtámogatás, egészségügyi csomag és egyéb plusz támogatással járulnak hozzá szellemi és fizikai egészséged megőrzéséhez.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés