Gyártásközi ellenőr

  • Cég neve

    Szentkirályi Magyarország

  • Munkavégzés helye

    Bács-Kiskun megye

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

A Szentkirályi Magyarország Kft.

Magyarország piacvezető ásványvíz –és üdítőital gyártó és forgalmazó vállalata

Szentkirály telephelyére (Bács-Kiskun megye)

3 műszakos munkarendbe

G Y Á R T Á S K Ö Z I E L L E N Ő R

munkatársat keres

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Főbb feladatok, munkák

  • A következő feladatok várnak rád:
  • • Gyártott termékek minőségügyi ellenőrzése gyors vizsgálati módszerekkel.
  • • A gyártás technológiai és higiéniai körülményeinek ellenőrzése.
  • • Termelő berendezések takarítási- és fertőtlenítési folyamatainak ellenőrzése.
  • • Csomagolóanyagok minőségének ellenőrzése.
  • • Ásványvízminták mikrobiológiai feldolgozása, eredmények pontos közlése.
  • • Minőségügyi dokumentáció naprakész vezetése.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Örömmel várjuk jelentkezésed:
  • Ha szakirányú végzettséggel (élelmiszeripari analitikus/élelmiszeripari technikus/laboráns) és felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • • Ha határozott személyiség vagy, hatékonyan és asszertívan kommunikálsz,
  • • Ha csapat részeként szeretnél dolgozni,
  • • Ha gyorsan alkalmazkodsz a változásokhoz, új folyamatokhoz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Előnyt jelent:
  • • Élelmiszeripari laborban vagy minőségellenőrzési területen szerzett tapasztalat
  • • ISO szabványok (9001, 14001, 22000) és FSSC 22000, HACCP rendszer ismerete
  • • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • • Kémiai alapismeretek
  • • Mikrobiológia területén való jártasság

Amit kínálunk

  • Amit munkádért cserébe kínálunk:
  • • Hosszú távú munkalehetőség,
  • • Versenyképes jövedelem, ösztönző juttatásokkal és emelt mértékű műszakpótlékkal(délután 25%, éjszaka 45%),
  • Trimeszter dolgozója díj, ötletek honorálása
  • • Dinamikusan fejlődő vállalat, támogató közeg,
  • • Béren kívüli juttatás (Cafetéria),
  • • Csoportos élet- baleset –és betegségbiztosítás,
  • • Céges buszjárat Tiszakécske-Lakitelek-Szentkirály útvonalon,
  • • Amennyiben nem a céges buszjárat vonalán laksz, a munkába járás költségeinek megtérítése 90%-ban
  • • Fejlődési és képzési lehetőségek,
  • • Céges rendezvények és csapatépítők,
  • • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség,
  • • Egyedi munkavállalói kedvezmények és juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Minőségellenőrzés