Gyártáskoordinátor

  • Cég neve

    PREMIUM SPORT KFT.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Kunigunda útja 70.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

A Heavy Tools a hazai divatipar meghatározó márkája, cégünk a nemzetközi piacokon is folyamatosan terjeszkedik.
Sikereinket a vevőorientált szemléletnek, valamint megbízható és lojális Munkatársainknak köszönhetjük.
Jelenleg a bővülő, Gyártás és tervezési területünk támogatásához keressük lelkes, új kollégánkat.

Főbb feladataid lesznek:

  • Beszállítókkal napi szintű kapcsolattartás angol nyelven (elsősorban írásban).
  • Mintázási és gyártási határidők követése, betartatása.
  • Mintázási és gyártási dokumentáció előkészítése mintáztatásra, illetve tömeggyártásra.
  • Tervek/kereskedelmi minták alapján a kereskedelmi minták véleményezése, gyártástechnológia ellenőrzése és javaslattétel a hibák kiküszöbölésére.
  • Gyártás előtti minták/elhajózási minták ellenőrzése és mosáspróba készítése, eltérés esetén egyeztetés a tervezővel, beszerzővel, méretezővel.
  • Gyártáshoz szükséges csomagolás utasítás, mosási címke, ean kód, ár címke kiküldése a gyártóknak és ezek visszaellenőrzése.

Amit tőled kérünk:

  • 2-3 év releváns tapasztalat gyártáskoordinációban ruhaipari területen.
  • Legalább középfokú, szakmai végzettség.
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás.
  • Corel program ismerete.

Amit kínálunk

  • Hosszú távon, heti 40 órában, határozatlan idejű szerződéssel számítunk Rád, és amivel még találkozni fogsz nálunk:
  • Jó hangulatú, dinamikus mindennapok, szuper csapat, tapasztalt, segítőkész szakmai gárda.
  • A munkavégzés során széles technológiai lehetőségek megismerése és alkalmazása.
  • Vadiúj, díjnyertes irodaházban dolgozhatsz, egy modern, folyamatosan fejlődő vállalatnál.