Gyártási üzletágvezető

  • Cég neve

    Green Plan Energy Kft.

  • Munkavégzés helye

    3700 Kazincbarcika

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • 3 egységvezető, illetve egy 20 fős csapat működési stratégiájának kialakítása
  • Gyártástervezés a teljes gyártási területre (napelemes kandeláber, napelem tartószerkezet, egyedi vasszerkezet, carport)
  • Gyártási technológia fejlesztése
  • Költségkalkulációk, önköltségszámítás elkészítése, folyamatos monitorozása
  • Termelési folyamatok elemzésének, tervezésének, bevezetésének támogatása, javító intézkedések meghozatala, végrehajtásának ellenőrzése
  • Termelési tevékenység hatékony irányítása és a termelés zökkenőmentes működésének biztosítása a vevői igényeknek megfelelően
  • Minőségirányítási rendszer elvárásainak megfelelő működés biztosítása
  • Létszám - és erőforrás gazdálkodás megszervezése
  • Együttműködés a raktárral és a kivitelezési csapattal
  • Vevőkkel és beszállítókkal való aktív kapcsolattartás
  • A termelési határidők és magas minőségi sztenderdek mindenkor történő betartása
  • Auditokra történő felkészülés és azok lebonyolítása

Elvárások

  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban egyaránt
  • Műszaki vagy egyéb releváns területen szerzett felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év vezetési tapasztalat gyártási környezetben
  • Erős vezetői képességek, belső folyamatok és eljárások betartásában szerzett gyakorlat
  • Képesség a termelési adatok pontos rögzítésére és értelmezésére
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség
  • Önálló, igényes munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás
  • MS Office programok felhasználói szintű kezelése

Előnyt jelent

  • Tekercslemez feldolgozásban szerzett tapasztalat
  • Fémmegmunkálás területén szerzett tapasztalat
  • Lézervágás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Vállalti gépjármű
  • Rugalmas munkavégzés
  • Változatos feladatok
  • Oktatások, továbbképzések
  • Home Office lehetőség
  • Vállalati rendezvények
  • Év végi bónusz

Céginformáció

A Green Plan cégcsoport 20 éve a kazincbarcikai térség meghatározó munkáltatója. Társaságunk Magyarország teljes területét lefedve végez építőipari generálkivitelezési munkákat, jelentős referenciákat szerezve naperőmű építés, alállomás építés, mély és magasépítés területén. Az üzleti sikereinknek köszönhetően a cégcsoporthoz tartozó leányvállalatok száma, kollégáink létszáma és forgalmunk folyamatosan növekszik és bővül, megalapozva a hosszú távú fejlődésünket.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet ne habozz, kattints a "Jelentkezem" gombra.