Gyártási üzemvezető

  • Cég neve

    MENTON Jobs Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 48.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Egyedileg tervezett kis-és középfeszültségű berendezések és azokhoz tartozó szerkezetek gyártásának koordinálása, a tervek műszaki szempontból történő átvizsgálása
  • Erősáramú villamos berendezésgyártó projektek tervezése és vezetése
  • A gyártási folyamatok fejlesztése és optimalizálása a hatékonyság növelése érdekében
  • 10-15 fős csapat felügyelete és irányítása, beleértve a munkatervezést, a műszakok menedzselését és a teljesítményértékelést
  • Önálló döntések meghozatala a gyártási és műszaki kérdésekben
  • Rendszeresen jelentések készítése az üzem teljesítményéről és javaslatétel a hatékonyság növelésére
  • Szoros együttműködés a karbantartási és a minőségellenőrzési részlegekkel
  • Szabványok, műszaki lehetőségek és innovatív megoldások figyelemmel kísérése
  • Vezetői meetingeken való részvétel és aktív döntéstámogató intézkedések javaslata

Elvárások

  • Erősáramú végzettség
  • Villamos elosztó berendezés-gyártásban 3-5 év tapasztalat
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Jó problémamegoldó képesség és gyors döntéshozatali készség
  • Kiváló vezetői és kommunikációs készségek
  • Határozott, meggyőző személyiség

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Villamos biztonsági felülvizsgáló képesítés
  • Berendezésgyártói szabványok ismerete
  • Angol nyelv ismerte

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Éves szinten akár 10% fizetési bónusz
  • Cafeteria
  • Céges autó a munkavégzés során
  • Szakmai fejlődés, változatos projektek
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Céginformáció

Partnerünk csapatába keresünk új kollégát Gyártási üzemvezető pozícióba. Partnercégünk erősáramú villamossági berendezések tervezésével, gyártásával és beüzemelésével foglalkozik.
Munkavégzés helye: Budapest, XI.