Gyártási segéd

  • Cég neve

    Assemblabs Kft.

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest

  • Fizetés

    Nettó 200e - 300e Ft havi bér

  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Ez a szerep nélkülözhetetlen vállalkozásunk mindennapi működéséhez, és lehetőséget kínál a dinamikus vállalatunkon belüli fejlődésre. A mindennapok során:

  • Segítened kell termékek mozgatásában, rendszerezésében
  • Ellenőrizned termékeink minőségét
  • Segíteni a csomagolásban
  • Kisebb betanított munkákat végezni

Elvárások

  • Alapszintű angol nyelvtudás: Az ideális jelöltnek rendelkeznie kell egy felhasználó szintű alap angol tudással annak érdekében, hogy hatékonyan kommunikálhasson a csapattagokkal és használhassa platformjainkat (Shopify, Amazon, FedEx, stb).
  • Tanulási hajlandóság: Azokat a jelölteket részesítjük előnyben, akik lelkesedést mutatnak az új készségek megszerzése iránt, és pozitív hozzáállással fogadják a kihívásokat. A tanulási folyamatokra való proaktív hozzáállás és az változó feladatokhoz való alkalmazkodás nagyra értékelendő.
  • Kivételes pontosság/precízség: A részletekre való odafigyelés lényeges az általunk végzett folyamatok minőségének és pontosságának biztosításában. A jelölteknek magas szintű pontosságot/precízitást kell tanúsítaniuk a munkájukban annak érdekében, hogy fenntartsák cégünk kivételesen magas minőségét.

Előnyt jelent

  • Azok a jelöltek, akik korábban már rendeléskezelési és csomagolási folyamatokban szereztek tapasztalatot, előnyben részesülnek. Ide tartozik az árukészlet-kezelő rendszerek ismerete és a csomagolási gyakorlatok megértése, szállítmány átvételezés, leltár készítés-vezetés.
  • Elektronikai ismeretek: Okosotthonos rendszerekkel, vagy elektronikai eszközökkel, szereléssel szerzett tapasztalat előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés az adott tapasztalatok alapján.
  • Belvárosi iroda (5.kerület)
  • Karrier előrehaladási lehetőségek és szakmai fejlődési lehetőségek.
  • Támogató munkakörnyezet, amely elősegíti a növekedést és a közös munkát.
  • Érdeklődés alapján egyéb project-based feladatokba való besegítés esetén plusz juttatás biztosítása.

Munkahelyi extrák

  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

  • Okosotthonos termékeket tervező, gyártó és forgalmazó cég vagyunk
  • Webshopot üzemeltetünk valamint kis- és nagykereskedelmi láncolat is kiszolgálunk termékekkel

Ha megfelelsz ezeknek a követelményeknek, és lelkesen szeretnél hozzájárulni csapatunkhoz, bátorítunk, hogy jelentkezz még ma, magyar nyelvű önéletrajzod csatolásával!